Flaş gelişme! Fatih Terim Milli Takım'ı bıraktı

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim görevini bıraktığı iddia edildi.

Spor 26.07.2017, 16:16 26.07.2017, 17:44
Flaş gelişme! Fatih Terim Milli Takım'ı bıraktı

Spor camiasında bomba gelişme...

Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri ile Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, federasyonun Levent'teki tesislerinde bir araya geldi ve Milli Takım'ı bıraktı. Terim, federasyon ile anlaşarak karşılıklı olarak yollarını ayırdı. 


TFF'DEN İLK AÇIKLAMA

Türkiye Futbol Federasyonu Resmi internet sitesinden konu ile ilgili olarak açıklama yaptı.

Açıklamada, "Bir süredir kamuoyunda ve medyada gündem haline getirilmeye çalışılan birtakım futbol dışı konular, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile Türkiye Futbol Federasyonu yönetimini yıpratma amacı taşıyan bir hal almıştır. Bir araya gelen taraflar, sürecin bundan sonraki kısmında yolları ayırmanın her iki taraf açısından daha sağlıklı olacağına kanaat getirmiştir. Gerek Türkiye'de gerek dünyada başarıları ile kendini kanıtlamış ve Türk futboluna büyük hizmetler vermiş olan değerli hocamıza teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarı ve mutluluklar dileriz." ifadeler,ine yer verildi.
 

SPOR BAKANI BAK'TAN İLK YORUM

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in görevinden ayrılmasıyla ilgili, "Fatih Terim hocamız zor zamanlarda heyecanlarıyla Türk futboluna katkılarda bulundu ama biliyorsunuz bu bir bayrak yarışı. Türk futbolu yoluna devam edecek." dedi.


 
Yorumlar (18)
Murat61 3 yıl önce
Defol gitsin.
Turgay 3 yıl önce
İnşAllah TFF Başkanıda valizi toplar.
Yalcinx5 3 yıl önce
cok sukur sonunda egosu tavan yapmisti kompleksli terimin
İsimsiz 3 yıl önce
Veeeee Fatih TERİM Galatasaray a giderrr
uyy61 3 yıl önce
gec bile kaldi gitsin sevdasi olan galatasina. Fatih terimden bu satten sonra türk futboluna fayda gelmez.
5361 3 yıl önce
Mustafa Reşit AKÇAY aklıma ilk gelen isim. Başarılı da olur.
Ugur şirin 3 yıl önce
Bırakmış.galatasaraya gidecek bunun kadar uyanık cins adam ğörülmez bu kavga kriz rezillik ortami ona fırsat oldu sanslı herif kendi bir şey olmadan bıraksa hain diyecekdiler bahanesi oldu gs ye gidecek not düşün
Ugur şirin 3 yıl önce
Geçen günki basin toplantısinda galatasaray kutsalimdır dedi mesajı verdi baktı milli takimdan bir şey olmaz gs gideyim sorumlulugumda yok kurtarıcü olurum e milli takım zaten her zaman cepte işsiz kalırsam milli takima 2 telefonla dönerim o bendebo bende
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@