Filenin Sultanları'ndan tarihi zafer! Rusya'yı devirdiler!

A Milli Kadın Voleybol Takımı Rusya Olimpiyat Komitesi'ni 3-2 mağlup etti.

Spor 02.08.2021, 10:56 02.08.2021, 11:02
Filenin Sultanları'ndan tarihi zafer! Rusya'yı devirdiler!

Kadın Milli Voleybol Takımımız olimpiyat oyunları grubundaki son maçında Rusya Olimpiyat Komitesi ile karşılaştı. Kadın milli voleybol takımımız olimpiyat oyunları grubundaki son maçına çıktı.

Filenin Sultanları çeyrek final eşleşmesi için büyük önem taşıyan Rusya Olimpiyat Komitesi mücadelesine istediği gibi başlayamadı.

İlk setin ortalarından itibaren üstünlüğü alan rakibimiz 25-21 ile 1-0 öne geçti.

Ruslar ikinci sete de iyi girip farkı 7 sayıya kadar çıkardı. Ancak toparlanan milliler 21-21'de yakaladığı rakibini 25-23 geçerek setlerde eşitliği sağladı.

Üçüncü sette müthiş bir çekişme yaşandı. Son bölümde yine vites yükselten filenin sultanları 25-23 ile 2-1 öne geçti.

Dördüncü sette Fedorovtseva'nın servisleriyle geri düşen ay yıldızlılar, bir daha rakibine yaklaşamadı. Rusya Olimpiyat Komitesi 25-15 ile maçı final setine taşıdı.

Filenin Sultanları son sette, Meliha'nın servisleriyle önemli bir seri yakalayıp 8-3 öne geçti. Bu andan sonra rakibine yakalanmayan milliler seti 15-10 maçı da 3-2 kazandı.Ay yıldızlılar bu sonuçla grubu 3'üncü sırada tamamladı. 

Milli Takımımız'ın çeyrek finaldeki rakibi Sırbistan veya Güney Kore olacak. Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Hüseyin Fettahoğlu 2 ay önce
Başarılı olsalar ne olacak. Din iman yok. Her şeyleri ortada. Müslüman böyle olmaz. Bunları izleyenlerinde yatacak yeri yok.
Trabzonlu Genç 2 ay önce
Din iman müslümanlık giyimle değil. Temiz kalp ile olur. O da ne yazık ki sizde mevcut değil. Namusu giyimde aranmaz. Pis düşüncelerinizi kendinize saklayın. Güçlü bir ülke sadece ekonomi , askeri güç veya siyasi istikrar ile değil sporundan müziğine , resiminden dansına vd. her alanda başarıları ile olur.
Faik 2 ay önce
Bence bunlar filenin şeytanları

Gelişmelerden Haberdar Olun

@