banner556

FİFA'dan şike için 3 kişi geldi mi ?

UEFA ve CAS kararları sonrasında Fenerbahçe ve Beşiktaş hakkında TFF’nin vereceği karar beklenirken, dün akşam saatlerinde şok bir iddia ortaya atıldı.Alınan bilgilere göre FIFA tarafından görevlendirilen 3 yetkili isim, dün akşam saatlerinde İstanbul’a g

Spor 08.10.2013, 16:18
FİFA'dan şike için 3 kişi geldi mi ?

UEFA ve CAS kararları sonrasında Fenerbahçe ve Beşiktaş hakkında TFF’nin vereceği karar beklenirken, dün akşam saatlerinde şok bir iddia ortaya atıldı.

Alınan bilgilere göre FIFA tarafından görevlendirilen 3 yetkili isim, dün akşam saatlerinde İstanbul’a geldi. Buradan aktarma yaparak Ankara’ya geçtikleri belirtilen bu üç isimden birinin Brezilyalı, birinin İsviçreli birinin de Fransız olduğu gelen haberler arasında.

FIFA tarafından görevlendirildiği iddia edilen bu yetkililerin bir dizi temaslarda bulundukları ve hem TFF hem de Gençlik Spor Bakanlığı’ndan Fenerbahçe ve Beşiktaş için UEFA tarafından verilen ve CAS tarafından onanan cezaların gereğinin yapılıp yapılmadığını araştırdıkları belirtildi.

 

Bu konuda FIFA’dan ya da TFF’den bir açıklama yapılıp yapılmayacağı merak konusu

Yorumlar (3)
adil türk 7 yıl önce
Bu iş uzadıkça çok daha vahim olaylar yaşanabilir.
mehmet fazlioglu 7 yıl önce
sike belgelendi ve onaylandi bizim federasyon hala yalakalik yapiyor yabancilar gelip bize ceza veriyorlar ne hallere düstük su fener in yüzünden Türkfutbolunu bitirdiler utanmazlar
hakan sentürk 7 yıl önce
Başkanın yalnız olmadığını gösterecek bir eylem olması gerekiyor... eğer sayı az olursa bu eylem ters teper.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@