7m


7m

hyundai

Erman Toroğlu TFF'yi bombaladı! Zehir zemberek sözler

Spor yorumcusu Erman Toroğlu TFF’ye açtı ağzını yumdu gözünü...

Spor 03.08.2017, 23:13 03.08.2017, 23:28
Erman Toroğlu TFF'yi bombaladı! Zehir zemberek sözler
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından A Milli Takımı'nın başına getirilen Mircea Lucescu getirmesine öfkelenen, Türk eski futbolcu ve hakem, futbol yorumcusu, televizyoncu ve spor yazarı Erman Toroğlu, "TFF, Lucescu'yu da alsın gitsin" dedi.


Erman Toroğlu, TFF yönetimi ve Lucescu için zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

"YILMAZ VURAL DURURKEN NEDEN LUCESCU?"

Yılmaz Vural’ın Milli Takım'ın başına geçmesini isteyen Toroğlu, “Bizde Milli Takım'a gelecek teknik adamlar var. Benim aklıma Yılmaz Vural geliyor. Yılmaz Vural eğitim olarak şu andaki birçok teknik direktörün üzerindedir. Biz gidiyoruz Lucescu’yu getiriyoruz. Lucescu ne yapacak? Lucescu bizden değil, benim derdimi anlamaz. Lucescu senede 2,5 milyon Euro alacak. Fatih Terim’den 1 milyon Euro daha az alacak. Alsınlar ama futbolcuda çıkarsınlar” ifadelerini kullandı.

Erman Toroğlu TFF'yi bombaladı! Zehir zemberek sözler


"TFF, İNSANLARIN AKLIYLA DALGA GEÇİYOR"

Erman Toroğlu Lucescu’nun sahaya inmeyeceğini söylediğini ifade ederek, “Lucescu Galatasaray’la konuşmuş. Demişler ki Lucescu’ya gel bizde üst akıl ol. Lucescu ise 'Ben üst akıl olurum sahaya inmem, bıktım sahadan. Transferleri ben yaparım, teknik adamları ben alırım, beyanatları ben veririm, hiçbir yönetici konuşamaz' demiş. Bunu dedikten 3 gün sonra Lucescu bizim Milli Takım'la anlaşıyor. Lucescu, Galatasaray’a ben sahadan bıktım, sahaya inmeyeceğim diyor. Lucescu akşam yatıyor, ertesi günü sabah kalkıyor Yıldırım Demirören gelmiş. Yıldırım Demirören bunun önüne 2,5 milyon Euro’yu koyuyor. Lucescu Türk Milli Takımı'nın antrenörü, teknik direktörü oluyor. Hani sahaya inmeyecektin? Eşofman giymeyecektin? Acaba Yıldırım Demirören 2,5 Milyon Euro’nun karşılığında Lucescu’ya takım elbisemi giydirecek. Siz üst aklı bırakın. Siz Türk insanının aklı ile dalga geçiyorsunuz” şeklinde konuştu.


Erman Toroğlu TFF'yi bombaladı! Zehir zemberek sözler


"BİZİ LUCESCU 2,5 MİLYONLA TARAYACAK"

Yeni futbolcuların taranması gerektiğini ifade eden Toroğlu, “Saçınızı tarayamıyorsunuz Türk futbolundaki genç yetenekleri nasıl tarayacaksınız. Bizi şimdi Lucescu tarayacak. Lucescu bizi öyle güzel tarayacak ki 2,5 milyon ile bizi taraya, taraya gelecek. Futbol Federasyonu senide tebrik ederim. Çok aradınız, Lucescu’yu buldunuz” sözlerine yer verdi.


"FATİH TERİM GELMESİN DİYE GÖRÜŞTÜLER"

Erman Toroğlu, Galatasaray'ın Lucescu'ya 1 hafta evvel gittiğini vurgulayarak, "Arkasından Türkiye Futbol Federasyonu gitti aldı Lucescu’yu. Galatasaray Lucescu’ya gitmedi. Tudor’un konuşmalarından dolayı, Fatih Terim’in de yaptığı saçma sapan işten sonra Milli Takım'dan da yollanmasının ardından Fatih Terim, Galatasaray’a gelmesin diye Galatasaraylı birkaç üst akıl birini Lucescu’ya yolladı. Galatasaray Lucescu’yu almak için yollamadı birini. Fatih Terim gelmesin diye görüştüler Lucescu’yla. Galatasaray Başkanı Dursun, Yıldrım Demirören ne isterse onu yapıyor” dedi.


Erman Toroğlu TFF'yi bombaladı! Zehir zemberek sözler


"LUCESCU'NUN GELMESİ ORGANİZE İŞ"

Toroğlu, Lucescu'nun Milli Takım'a gelmesinin organize bir iş olduğunu da öne sürerek, “Lucescu, tavşan falı ile gelmedi. Bayağı bir organize iş oldu ve geldi. Bu Futbol Federasyonu, Türk futboluyla oynuyor. Fatih Terim’e tazminat verecekler mi? Fatih Terim’i kovdunuz mu? Yoksa istifa mı etti? Söyledikleriniz birbirini tutmuyor. Ali Dürüst tazminatını verip yollayalım diyor. Nihat Özdemir ise olmaz böyle bir şey tazminat vermeden yollamamız lazım diyor. O işi yapan adama tazminat vermeden yollayacaksın” şeklinde konuştu.


"TFF, LUCESCU'YU DA ALSIN GİTSİN"

Türkiye Futbol Federasyonu'na seslenen Erman Toroğlu, TFF yönetiminin artık gitmesi gerektiğinin vurgulayarak, “Şu Lucescu’yu getirmeseydik iyi olurdu. Lucescu yakında oğlunu da getirir. Gelini, yakınlarını da Türkiye Futbol Federasyonu'nda işe alırsınız. Lucescu ailecek gelsin, bizim gibi kerizleri bulmuşlar. Ben ve Türk insanı keriz değil ama bunu bilsinler. Türkiye Futbol Federasyonu bizi keriz zannetmesin. Burayı ya doğru dürüst idare etsinler ya da gitsinler. Siz artık gidin ya ey Futbol Federasyonu. Artık bize fazla geliyorsunuz. Fazla olduğunuz için değil, küçük geldiğiniz için fazla geliyorsunuz. Ne olur Lucescu’yu da alın, beraber gidin” ifadelerini kullandı.


"LUCESCU'NUN MİLLİ DUYGUSU EURO"

Milli Takım'da tek yetkilinin Lucescu olacağını iddia eden Toroğlu, “Lucescu milli duyguları şuna göre yapacak. O Euro’nun rengi ne milli bir duygu. Futbol Federasyonu yönetim kurulu konuşmayacak. Artık Lucescu konuşacak. Her şeyi Lucescu yapacak. Türk futbolunu Lucescu idare edecek. Türkiye Futbol Federasyonu seçim ile geldi. Türkiye Futbol Direktörü atandı. Atanan adamın başına Türkiye lafını koyamazsınız. Aldatmayın beni insanları da keriz yerine koymayın” dedi.


"RUMEN ADAMIN MİLLİ TAKIMIN BAŞINDA NE İŞİ VAR?"

Yılmaz Vural’ın 3 maç denenmesini isteyen Toroğlu, “Ben Türkiye Futbol Federasyonu'nun yerinde olsaydım. Getir Yılmaz Vural’ı 3 maç, 4 maç Milli Takım'ın başında beğenirsen kalsın beğenmesen yolla. Sen Lucescu’yu niye getiriyorsun? Rumen adamı Milli Takım'ın başına niye getiriyorsun? İstanbul’da bir grup var. Başlarında bir baron var. Gazete müdürleri var, Federasyon Başkanı var ve çok iyi bir kumpas var. Bunlar şu anda bu işi götürüyorlar. Milli Takım'daki isimler hep yanı. Mustafa Denizli, Fatih Terim... Bir dağılın bakın, sıra verin insanlara. Lucescu size ne yapacak? Lucescu bizim futbolcularımızı ne kadar biliyor? Bu adam işi öğrenene kadar zaten 2 sene geçecek. O güne kadar da ayrılıp gidecek bu adam. Ama daha sonra oğlunu getirecek, torunu olursa onu getirecek. Allah aşkına gidin Futbol Federasyonu” ifadelerini kullandı.


"FUTBOLU TEK SEVEN CUMHURBAŞKANIMIZ"

Türkiye’ye gelen liderler arasında sporu ve futbolu tek seven başkan olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı gördüğünü ifade eden Toroğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan kadar futbolu seven, sporu seven bir Başbakan, bir Cumhurbaşkanı gelmedi. Ama halen kıymetini bilmiyorlar. Alakasız kişiler alakasız yerlerde Cumhurbaşkanımızın adını kullanıyorlar. Çok ayıp ediyor ve sonra saklanıyorlar” sözlerine son verdi. 

Yorumlar (11)
Saksağan 5 yıl önce
Ey Demirören ey Fatih yerim Eline bir bayrak almakla vatansever ölünmüyor o duygu parayla ölçülüyor.bu ülkede insanlar aç yatıp kalkarken biri devletin paraları eyyamcilara peşkeş çekiyor öteki sözde işsizlik maaşı altında 1.2 trilyon alıyor. Haram zıkkım olsun. Ömer halis demir kaç para alıyordu acaba.
Özkan Yürük 5 yıl önce
Bu lucescu niye hep Türk ve Rusya Ligi'nde..niye İspanya,İtalya, Almanya,İngiltere Ligi'nde hiç takım çalıştırmadi..kuş kafalılar hiç düşündü mü...
tolga 5 yıl önce
son paragrafa kadar iyi gitti erman, son paragrafta...
kerem 5 yıl önce
TFF atayanda sponsor ve yayın gelirlerinin tümü C. Başkanında geçer. Yatırımlar EYVALLAH. Lakin memleketin heryerinde olduğu gibi spor yönetimindene iş bilmez ama biat eden kalitesiz insanlar gani.
Horayanli Kazım 5 yıl önce
TFF günahım kadar sevmem yaptığı doğru dur Erman hoca Gine saçmaladın yerli hocalar euer sevmezler varsa TL, olsun ama mümkün ise para bozuk olmasin kağıt para olsun
türker 5 yıl önce
70-80 yaşındaki adamdan medet umanlar hemde milli medet sonunda sedye alır öteye beriyede taşırlar, fatih terime verin cezasını kulüpler çeksin, buna verin kulüpler ve vatandaşlar çeksin yapmak istediğiniz ne?.
misafir 5 yıl önce
Yılmaz Vural kim Lucesku kim..Ayıp yahu..Lucesku gibi dünyanın en iyi hocası milli takımın başına getirilmiş hala eleştiri.Tam cehape zihniyeti.iş yapma sabahtan akşama eleştir.
türker 5 yıl önce
sen o kişinin yaşını biliyormusun milli takımda ne kadar iş yapar ne yapar sonra göreceğiz. milli değerlerimize yazık paralar çar çür.
Süleyman Özmen 5 yıl önce
Devleti Aliyyeyi Osmaniyye Türk Milli Takımını kursak olmazmı Sayın Toroğlu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@