banner556

Erkan Eyibil'in menajerinden transfer açıklaması

Adı Trabzonspor ile anılan Erkan Eyibil için açıklama geldi.

Spor 29.07.2020, 15:05
Erkan Eyibil'in menajerinden transfer açıklaması

Trabzonspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş ile adı anılan Erkan Eyibil’in menajeri Erkut Söğüt, Futbol Giant’ın instagram hesabının canlı yayın konuğu oldu ve transfer iddialarıyla ilgili merak edilenleri yanıtladı.

Transfer konusunda teknik direktörün takımdan daha önemli olduğunu söyleyen Erkut Söğüt, “Futbolcunun hangi takıma transfer olacağı önemli değil. Cenk Tosun örneği var önümüzde. Gaziantep’den, Beşiktaş oradan İngiltere… Sürekli kendini geliştirdi. Yaşadığı sakatlıklar ve onu getiren hocanın takımdan ayrılması Cenk Tosun’un şanssızlığı oldu” dedi.

Erkan Eyibil transferi hakkında konuşan Söğüt, “Kulüp ismi önemli değil. Oyuncunun kendisini geliştirebileceği, oynayabileceği, hata yapmasına izin veren hoca ve kulüp olması önemli” dedi.

Yorumlar (1)
Murat 6 ay önce
Trabzonspora gelir mesela kaan ayhani alirsin almanyadan arkadasi sonra erkani al misyonunu anlat gelir fakat bu oyunculari alabilecek bir yöneticiler lazim buda bizde yok hedef yok hedef olmayinca böyle kalite isimler alinmiyor ne deniyor „ bizde altyapida cok var „ cok cöp var bedava versek alt yapimiz kimse almaz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@