banner518

Emre: iyi pozisyonlar bulduk ama...

Trabzonspor'da Emre Güral karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.Emre "Karşılaşmaya iyi başladık pozisyonları bulduk. Ancak değerlendiremedik. Onlar buldukları pozisyonları değerlendirdiler. Sonuçta Kaybettik." dedi.

Spor 22.12.2013, 22:37
Emre: iyi pozisyonlar bulduk ama...

Trabzonspor'da Emre Güral karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.

Emre "Karşılaşmaya iyi başladık pozisyonları bulduk. Ancak değerlendiremedik. Onlar buldukları pozisyonları değerlendirdiler. Sonuçta Kaybettik." dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (7)
altan yıldız 6 yıl önce
gırdında ne oldu sahada sadece gezdın koyun gıbı
sadullah simsek 6 yıl önce
sezon basindan beri henriqeye tahammul edecegime bunu oynatirdim en azindan piserdi..
akın kurt 6 yıl önce
bu hoca cok bılıyoda senı oynatmıyo o henrıqe ye bu kadar sabredıyoya haklısın emre devre arası oynayabılecegın bı kulube gıt sonra ızlesun senı bu futbol profosru
ozgur ata 6 yıl önce
seni sahada goremedik nedense, henrique cuvalinin sacmaladigi bu macta senin insiyatif almani bekledik
burakhan tanrıverdi 6 yıl önce
hala daha emreciler varmı ya,insan oynadığı maçta biraz fark yaratır,geldiğinden beri ne verdin allah askına.jankonun genç versiyonu.
seda çolak 6 yıl önce
henrıqe verılen şans dıyolar sana verılseydı...... verılseydı neyapardın ALLAH aşkına neyaptın dun akşam sadece gezındın.tamam henrıqe ıyı demıyorum ama sen ondan cok daha kotusun be emre kusura bakma ama dogru olan bu.
mümin yavuz 6 yıl önce
Sanki biz başka maç ilzedik hangi pozisyondan bahsediyorsun,henrigue nin kafasından başka pozisyonun mu var senin,topu bile ileriye taşıyamıyorsunuz,giydiğiniz formadan utanın biraz,her maçta eziliyorsunuz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@