Ekşioğlu'ndan Usta'ya: Yalancı...

Fenerbahçeli yönetici haddini aştı!

Spor 27.05.2017, 15:30
Ekşioğlu'ndan Usta'ya: Yalancı...
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta CNN Türk canlı yayınında Hakan Çelik’in sorularını yanıtladı. Muharrem Usta’nın şike süreciyle ilgili sözlerine Fenerbahçe cephesinden yanıt geldi. Programda açık, net ve hakaretsiz şekilde görüşlerini söyleyen Usta'ya, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Ekşioğlu "Yalancı" şeklinde  hitap etti.

Usta, "UEFA, 4 maçta Fenerbahçe'nin şike yaptığını tescilledi. Trabzonspor bu yüzden CAS'a gitti. Türkiye'de o sene şike var mı, yok mu tartışması bitmiştir. Kesin ve net şike yapıldığı tescillendi." dedi.

Muharrem Usta’nın bu sözlerinin ardından Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Ekşioğlu, sosyal medya hesabından açıklama yaparak hukuki süreç başlatacaklarını ifade etti.

CNN Türk’e ve Hakan Çelik’e tepki gösteren İlhan Ekşioğlu, “Terbiyesiz cahil karşında duran yalancıya sorsana o karanlık dönemde kumpas kuran hainler şu an nerede? CNN Türk beni bugüne kadar hiç yanıltmadı. Senin bugün yaptığın FETÖ propagandasının yarısını yapanlar şu an hapiste ... Yazıklar olsun Cnntürk. Silivride görülen kumpas davasını görmezden gelme talimatımı aldın okyanus ötesinden @cnntürk. CNN Türk’te bugün yapılan programda kumpas davasında mahkemeyi etkilemek amaçlı girişimle ilgili tüm yasal hakkımızı kullanacağız.” şeklinde mesajlar yazdı.
İLHAN


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Neyin kafası 4 yıl önce
Bu tescilli şikeciler utanmadan nasıl konuşabiliyor hala daha, şaka gibi.
Adnan 4 yıl önce
Sizin bu isi Fetöya baglayacaginizi kücük cocuklar bile biliyordu ki böy le de oldu.
efkan 4 yıl önce
fenerbahce sıke yaptı bunu daha nesını tartısıyoruz nokta sıke var
ts61 4 yıl önce
Yaptığın tüm girişimler belgelerle sabitken bu şekilde etrafına saldırman içler acısıdır ama sana acımıyorum. Allah'a vereceğim hesaptan korktuğum içinde sana tek bir kötü söz yazmıyorum. Taa ki iftarı yapana kadar!
TS 4 yıl önce
Şu şeref yoksununa sosyal medyada göme bilirsiniz TS traftarı.Bu gün bu traftakiler yarın öbürdünyaya gittiklerinde bunun gibi şeref yoksunları onca ahı alınmış insanın hakkını cehennemde ödeyecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@