banner518

Dünya Şampiyonu Erdoğdu Lisesi'ni şok eden karar!

Erdoğdu Lisesi'nin haksız kararlar neticesinde turnuva dışına itildiği iddia edildi. 

Spor 24.04.2017, 18:14
Dünya Şampiyonu Erdoğdu Lisesi'ni şok eden karar!

Dünya Şampiyonu olarak adını Türkiye'ye duyuran Erdoğdu Lisesi'nin, Kırşehir'de oynanan Futbol Türkiye Birinciliği maçları turnuvasında haksız kararlar neticesinde turnuva dışına itildiği iddia edildi. 


Turnuva kurallarına göre berabere biten mücadeleler sonrası takımlar penaltı atışına geçer burada alınan sonuç puan olarak yansımaz. Grup aşamasında ikili averajda bu kural devreye girer.

Erdoğdu Lisesi'nin iddiasına göre; berabere kalıp daha sonra penaltı atışları ile Gaziantep ekibine karşı üstünlük kuran ve grup Lideri sayılan Halis Kutmangil Lisesine karşı genel averajda üstünlük kuran Trabzon temsilcisi Erdoğdu Anadolu Lisesi şok kararla şampiyonadan elendi.

Sıralamanın açıklanması sonrası okul temsilcileri karara uzun süre itiraz ettiler. 

Antrenör Cahit Eyüboğlu: Hakkımız yendi

2015 dünya şampiyonu olduktan sonra 2016 yılında Sakarya'da Türkiye finallerinde hakem kararıyla bizi yendirdiler. 2017 de de yapılan Türkiye finallerinde kırşehir de bu sefer de gruptan bizi çıkarmadılar . Trabzon'a karşı yapılan bu durumu şiddetle kınıyorum. Bu gençlerin hepsi büyük umutlarla bu turnuvaya hazırlanıyor fakat gelin görün ki hakları yeniyor ilgililerden konuya ilgili destek bekliyorum

Fanatik

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
Serkan 3 yıl önce
Malesef 3 Temmuz sürecinden sonra Trabzona karşı ülke genelinde devlet eliylen bir zülüm kampanyası yürütülüyor.Çünkü birilerinin çok sevdiği fenerciğin emek hırsızı olduğunu tüm Dünya'ya duyurduk,onun intikamını alıyorlar bizden.Buna yalan diyenin anlını karışlarım,bu ülkede devlet eliylen hırsızlar madur,madurlarsa suçlu oldu.Ama unuttukları birşey var biz Kıyamete kadar bize yapılan haksızlığı unutmayız ve eninde sonunda intikamımızı alırız.
Cecen61 3 yıl önce
Artık kabuğumuzu kırmamız lazım masaya yumruğu iyi vurmalıyız

Gelişmelerden Haberdar Olun

@