banner536

banner526

banner513

Celil Hekimoğlu’ndan men kararı mesajı: “Bu işte bir kıble kaçığı var”

Celil Hekimoğlu’ndan Trabzonspor’a men kararı açıklaması.

Spor 04.06.2020, 12:22
Celil Hekimoğlu’ndan men kararı mesajı: “Bu işte bir kıble kaçığı var”

Haber61 – Spor Servisi – Hekimoğlu Trabzon FK Kulüp Başkanı Celil Hekimoğlu UEFA’nın Trabzonspor’a verdiği men kararı ile ilgili açıklama yaptı.

Hekimoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada CAS’ın verilen haksız kararı düzelteceğini umduğunu söyledi.  

Hekimoğlu, “FB Borcu 4 Milyar TL, GS Borcu 3.5 Milyar TL, BJK Borcu 3.2 Milyar TL, TS Borcu 850 Milyon TL İken, Avrupa’dan men cezası Trabzonspor’a geliyorsa bu işte bir kıble kaçığı var demektir. Umuyorum ki CAS bu haksızlığı düzeltecektir.” dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (6)
BenDeniz 1 ay önce
Bu işte Bizans oyunu var nasıl mı?
Servet yardımcı UEFA da Başkan yardımcısı
Şike sürecinde Mehmet Ali Aydınların yardımcısı Rizeli FB kongre üyesidir. Bu kişi uefa da olduğuna göre bu işlerden haberi vardır neden TFF yi uyarmamış ve ya Trabzonspor’u bilgilendirmemiş yani neresinden bakarsanız bakın trabzonSpora komple kurulmuştur! Dünya korona virüsüyle mücadele ederken insanlar korkudan evlerinden çıkamazken ne ara bir araya geldilerde Trabzonspor’a ceza verdiler? Dünyanın düzeni bozulmuş adalet arayanlar yerlerde süründürülüyor dünyayı manyaklar yönetiyor faşist beyinler olduğu düre adaletsizlikler devam eder.
M. M 1 ay önce
Gerçek Trabzon sporluluk kulüp her konuda dara düştüğünde onun yanında olmak ve kollamaktır. Sayın hekimoğluna sonsuz tşk..
KÖKSAL 1 ay önce
BU İŞTE İSTANBUL TAKIMLARININ PARMAĞI YOKSA BENDE ADAM DEĞİLİM
RUSTE AGA 1 ay önce
DOĞRU SOYLEMIS SAYIN HEKIMOGLU BUN LAR KIBLEYI SASIRMIS.
Hasan 1 ay önce
Bu iş kime yarıyorsa o yaptırmıştır.
mahmuTS 1 ay önce
bizim taraftarda başına taş düşse bunu is t takımlarından bilecek.ya bırakın bu işleri zaten kuralları uyulmuşsa ceza almayız yok uyulmamışsa mecbur cezayı yiyeceğiz.yok it takımlarının oyunuymuşta bilmem ne

Gelişmelerden Haberdar Olun

@