7m


7m

hyundai

Çaykur Rizespor'da yeni transferlerden taraftara çağrı

Çaykur Rizespor

Spor 07.09.2016, 14:35 07.09.2016, 14:40
Çaykur Rizespor'da yeni transferlerden taraftara çağrı

Çaykur Rizespor'un Romanya'nın Cluj takımından transfer ettiği İtalyan orta saha oyuncusu Davide Petrucci ile Avusturyalı orta saha oyuncusu Jakop Jantscher, sahalarında oynayacakları Akhisar Belediyespor karşılaşması için taraftarlara onları da tribüne bekliyoruz.

Çaykur Rizespor’da uyum sürecini hızlı bir şekilde aşmak istediğini ifade eden Jakob Jantscher, takıma katıldığı günden itibaren arkadaşlarının kendisine çok yardımcı olduğunu söyledi. Akhisar Belediyespor maçı için taraftara çağrıda bulunan Jantscher, "Akhisar ile önemli bir maç oynayacağız. Hocam bana görev verirse oynamaya hazırım. Bir an önce takımıma katkı sağlamak istiyorum. Taraftarla buluşmak için sabırsızlanıyorum. Onları da tribüne bekliyorum" dedi.

Davide Petrucci’de, takımın genç ve yetenekli oyunculardan kurulu olduğunu belirterek, "Lige iyi başlayamadık ama geldiğim günden itibaren gördüm ki takımda çok etkili oyuncular var. Ayrıca genç ve yeni bir ekibiz. Biraz zaman gerekli. Akhisar Belediyespor ile oynayacağız. Hocamız da her fırsatta bize maçın önemini anlatıyor. Arkadaşlarım ile birlikte maça çok iyi hazırlanıyoruz. Başarılı olacağımıza inanıyorum" diye konuştu.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@