Burak Yılmaz, otobüs şoförüyle neden kavga etti?

Burak Yılmaz'ın dün internete düşen otobüs şoförüyle tartışma anları olay olmuştu. O görüntülerin ardından Şoför Orhan Çimen açıklamalarda bulundu.

banner432

Milli futbolcu Burak Yılmaz ile kavga eden İETT şöförü Orhan Çimen, Beyaz TV'ye açıklamalarda bulundu.


İşte Çimen'in açıklamaları;

Burak cama eliyle vurdu. Hemşehrim niye vuruyorsun dedim. Sonra üstüme yürüdü. Bana vurmaması için sopayı çıkardım. Aşağı indiğinde geri koydum. Bizde vurma yok. Caydırma amaçlı kendimizi koruyoruz. Arabanın önüne geçti. Sürekli küfürler yağdırdı. 

'Başka yerde olsam vururdum' 

Zorla götürdüler. Arabayı duraktan çek dediğimiz için kızmış. Ben de arabanın önünde durdum. Ben durdukça sinirlendi. Başka yerde olsam sopayla vururdum ama arabadaydım. Sopa olmasaydı bana vuracaktı. Görünce geri gitti. O bana vurana kadar ben vurmazdım. Kimse tutamadı. Arabanın içinden neden çıkıyorsun? Arabanın önüne geldi. 2-3 tane güvenlik onu tuttu.

'Mahkemeye verdim'

Burak Yılmaz olduğunu da bilmiyordum. Yarım saat sonra öğrendim. Haksız değilim ki pişman olmadım. Haksız olsam, benden küçük olmasına rağmen elini öperim. Burak Yılmaz'ı mahkemeye verdim. Hakaret ettiği için, üstüme yürüdüğü için mahkemeye verdim. Şu an yine görsem Burak Yılmaz'ı tanımam.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner421