Burak Yılmaz'dan Trabzonspor itirafı! Armayı neden öptü?

Burak Yılmaz, Trabzonspor armasını neden öptüğü sorusuna yanıt verdi

Spor 24.04.2020, 13:50
Burak Yılmaz'dan Trabzonspor itirafı! Armayı neden öptü?

Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcusu Burak Yılmaz, IG TV'de Bülent Ülgen'in sorularını yanıtladı.

'Trabzonspor ve Galatasaray'da Beşiktaşlı olduğumu bilirlerdi' diyen Burak, "Trabzonspor beni tekrardan Türk futboluna kazandırdı. Belki ikinci lige gidecek adamdım ama beni aldılar ve Türk futboluna kazandırdılar. O yüzden Trabzonspor formasını öptüm. Galatasaray da beni Avrupa'ya taşıdı. Avrupa çapında bir oyuncu olmamı sağladılar." diye konuştu.

20 yaşında Beşiktaş'a transfer olma sürecini de anlatan tecrübeli isim, "Antalyaspor'dayken Menderes Türel bana 'Seni Beşiktaş, Trabzonspor, Fenerbahçe, Galatasaray istiyor. Nereye gitmek istersen oraya göndereceğim' dedi. Ben de 'Beşiktaş'tan başka bir yere gitmem' dedim. Beşiktaşlılığım sorgulanmasın. Gençken hatalarım oldu. Beşiktaş'tan gönderildim, Fenerbahçe'den gönderildim, Eskişehirspor'dan gönderildim. Galatasaray ve Trabzonspor, Avrupa çapında bir oyuncu olmamı sağladı" ifadelerini kullandı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Halil İbrahim ŞAHİN 1 yıl önce
Trabzonspor hem bir okul, hemde ekoldür.
Nurullah Alphan İnan 1 yıl önce
Afferim,sana,vefalı burak,yılmaz burak.
zübük 1 yıl önce
sırf Türk olduğu için eleştirdiğimiz, yuhaladığımız bir futbolcu. yahu bu adam trabzonspor ve galatasaray'da leblebi gibi gol atıyordu. nolmuş yani fazla ofsayta kalıyorsa? her insanın eksiği vardır. üstelik ciddi paralar da kazandırmış bir futbolcu. maçlara gittim, formalar aldım. benim hakkım helal olsun burak'a. umarım o da trabzonspor'a hakkını helal ediyordur.
Ömer 1 yıl önce
Burak her zaman TS için elinden geleni yapmıştır, TS den her ayrıldığında para kazandırmıştır. Ben Bu oyuncuyu seviyorum ve beğeniyorum.
Puhan 1 yıl önce
Sarlatansin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@