7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Burak Yılmaz'dan Ersin Düzen'e gönderme!

Milli takımın kaptanı Burak Yılmaz henüz maç bitmeden tweet atarak Şenol Güneş'i eleştiren Ersin Düzen'e maç sonunda isim vermeden gönderme yaptı.

Spor 08.09.2021, 00:20
Burak Yılmaz'dan Ersin Düzen'e gönderme!

Haber61 Spor Servisi

Türkiye A Mlli Futbol Takımı, konuk olduğu Hollanda'ya 6-1 mağlup oldu.

Maçın sonlarında TFF basın danışmanı Ersin Düzen, sosyal medyada yaptığı paylaşımda Şenol Güneş'i üstü kapalı olarak istifaya davet ederken  "Şenol Güneş, Cebelitarık maçının ilk yarısındaki kötü oyun için “Rakibimiz Hollanda karşısında da iyi savunma yaptı. 41 dk gol yemediler” demişti. Cebelitarık kadar olamadık! A,B,C plan tutmadı, senin harf bitti. Z raporunu alsak mı artık hocam?!" ifadelerini kullandı.

Maçın ardından açıklamalarda bulunan milli takımın kaptanı Burak Yılmaz ise isim vermeden Ersin Düzen'e tepki gösterdi.

"İçimizde gibi olup arkamızdan vuranları, terbiyesizce tweet atanları temizlememiz lazım" diyen Burak Yılmaz şöyle konuştu;

Utanç verici bir gece. Çok farklı hedeflerle gelmiştik, güçlü duramadık. Norveç maçına konsantre olmalıyız, herkesten özür dileriz. Arkadaşlarımız çok genç, çok değerli. Böyle bir akşamda onları daha fazla yerin dibine sokmadan destek olmamız lazım diye düşünüyorum. Bunun mutlaka bir bedeli olacak, ben de göğsümü gere gere üstlenirim.

TERBİYESİZCE TWEET ATANLAR

Tek bir kişiye bu hesabı kesemeyiz. Hocamız, oyuncularımız, yönetimimiz, başkanımız... İyi günde nasıl bir aile oluyorsak, kötü günde de aile olmak lazım. Önce kendi içimizdekileri temizlememiz lazım. Ben her şeyi üstlenmeye hazır bir oyuncu olarak söylüyorum. İçimizden görünüp, terbiyesizce Tweet atanlara söylüyorum. Artık ahbap-çavuş ilişkisiyle, birilerinin adamı olarak bu olmuyor. Ben kimsenin adamı değilim, kimsenin adamı da olmadım. Destek oluyor gibi görünen insanların temizlenmesi gerekiyor.

BIRAKMAM GEREKİYORSA BIRAKIM

 Bırakmak gerekiyorsa bırakırım! 36 yaşındayım. Bazı eski oyuncular 31-32 yaşında futbolu bırakıyorlarsa benim suçum değil. Bırakmak gerekiyorsa aslan gibi bırakırım. Ben buralara aslan gibi geldim, aslan gibi bırakmasını da bilirim.
 


Yorumlar (20)
Ercan 12 ay önce
Ersin kim ya! herkese sallar durur. Yorumcuların pek azı adam gibi yapar işini. Elbette rezil bir skor. Federasyon , teknik heyet , futbolcular hatta basın da bu rezalette pay sahibidir. 1-2 günah keçisi bulup hedef göstermekle bu işi kotaramazsınız.
Fatih sağlam 12 ay önce
Bizde bırakması gereken çok kişiler bırakmıyor""
IDRIS 12 ay önce
Nokta
Vatandaş 12 ay önce
Bence asıl basın suçlu
6161 12 ay önce
Herkes haklıdır. Almış olduğu maaş uğruna istanbul takımlarının maşası olursan sonuç böyle olur. Karadağ maçında kaleye altayı koyarsan o maçta gol atmış moralli yusufu çıkarırsan maç 2.0 'dan 2.2 olursa şenol güneşe az bile yapıyorlar. Istanbula sirin görünmek için hocanın gücü sadece uğurcan ve yusufa yetti. Şimdi iyi oldu.
Vatandaş 12 ay önce
Ersin düzen sen hem trt den hem de federasyonda ekmek yiyecen maç devam ederken böyle ima yaparsan senin yaptıgın hainlikten başka degil
Yavuz 12 ay önce
Ersin denen it nerede federasyon da kopeklik yapıyor.Onu oraya koyanlar da türk futbol düşmanı bence.Bunun gibi İrlandalılar obu ülkede. Kovmak gerek sayın hükümet yetkilileri.
Derdo61 12 ay önce
Yiyin simdi birbirinizi tek iyi becerdiginiz sey bu..
Tursun 12 ay önce
Şenol Güneş kendini eleştirmezse herkes birbirine çamur atar Şenol altaya güvenerek 2 puanı bıraktı Yusuf ne oldu sakatmı gören varmı sen kendini eleştir insanlar toplumlar kendilerine ceza verebiliyormu Şenol Güneş efsanesi bitmiştir sende bırak yaştan falan değil entrikadan
Özgür 12 ay önce
Ikiside pislik.Sen nasıl kaptansinki küfürden baska birşey bilmezsin.yorumcuda yalakanın önde gideni.iki pislik yan yana.
Metin 12 ay önce
Icimizdeki iyi gün Dostlari oturduklari yerden Muhalefetin bile ötesine geçiyorsa Bizden olmadigi belli Karakterbozuklulugu oldugunun kanitidir.Biz hep beraber gülüp üzülen bir Toplumuz.Bunlar sanki Seytan tasliyorlar oturduklari koltuktan.Böxle rezil insanlari halkin önüne atmak lazim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@