alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Bunlar nasıl Trabzonsporlu ?

3 Temmuz’da başlayan şike sürecinde Trabzon’un tüm dinamiklerinin yalnız bıraktığı başkan Sadri Şener siyasilerinde destek verdiği Fenerbahçe ile tek başına mücadele etmek zorunda kalırken birde Trabzonspor taraftarlarının protestosuna maruz kalıyor.   Tr

Spor 07.05.2012, 14:02
Bunlar nasıl Trabzonsporlu ?

3 Temmuz’da başlayan şike sürecinde Trabzon’un tüm dinamiklerinin yalnız bıraktığı başkan Sadri Şener siyasilerinde destek verdiği Fenerbahçe ile tek başına mücadele etmek zorunda kalırken birde Trabzonspor taraftarlarının protestosuna maruz kalıyor.  

 

Trabzonspor evinde Fenerbahçe’ye 3-1 mağlup olarak taraftarlarını üzerken karşılaşma sonrası ise az sayıda Trabzonspor taraftarı başkan Sadri Şener’e yumurtalı protesto eyleminde bulunması üzüntü yarattı.

 

Karşılaşmanın devre arasında Emre’nin el kol hareketi yapmasına sinirlenen başkan Şener devre arasında soyunma odasına inerken Semih Şentürk ile tartıştı. 

Maçın ikinci yarısında ise kale arkası tribününde bulunan taraftarlar başkan Sadri Şener’i istifaya davet etti.

Maçın bitiminde yöneticiler Necmettin Aytekin ve Asbaşkan Nevzat Şakar ile birlikte protokol tribünün önünde bekleyen aracına binmek için yürüyen üçlüye stadyum çıkışında bir gurup Trabzonspor taraftarı yumurtalı protesto eyleminde bulundu.

Başkan Şener ve yanındaki yöneticileri protestodan korumaları ve stad görevlileri kurtararak araca binmelerini sağladı.

 

Rakip Fenerbahçe şikeye karışan başkanlarını her fırsatta korurken Trabzonspor taraftarlarının kendi başkanlarına sahip çıkmak yerine protesto etmesi camiada üzüntü yarattı.


Yorumlar (23)
pitbull 10 yıl önce
ne trabzonlusu..bunlar azizin paralı adamların trabzon şubesi..
rasev 10 yıl önce
Bu süreçte başkana sonuna kadar sahip çıkılmalıydı. Ayıp olmuş. Transfer konusu başka.
ismar 10 yıl önce
Tek başına emperyalizmle ve onun destekçileri siyaset ve medyayla savaşan başkanımızı Sadri Şerner in sonuna kadar arkasındayız,o yumurta atanlar asla ama asla TS lu olamaz ancak Başkanımızı yıkmak isteyenlerin uşaklığını yapanlardır Başkan S.Şener ve Şenol Hoca bizim değerlerimiz ve kahramanlarımızdır,eleştirilecek olanlar bu süreçte TS u yalnız bırakanlardır.
burak_han 10 yıl önce
orada yumurta atmış,peki burada yönetime ve şenol güneşe laf söyleyenler atıp tutanlar trabzonsporlumu.
tolgabolukbasi 10 yıl önce
Başkanımız tek başına tüm türkiye ile uğraşırken bir de trabzonlular eklendi. Sadri Başkan sen bu kansızlara cevaben istifa etme sakın. Tek başına bıraktık başkanımızı... Üzülüyorum. Bu adiler hapistekine bile babalarından iyi davranırken biz ne yapıyoruz. İyi yapıyorlar bize diyeceğim diyemiyorum....
haakan 10 yıl önce
Emre, Fenerbahçe, Şike, UEFA, ırkçılık vs. vs. bunlar ayrı. Dün, hatta bütün sezon boyunca takımın sahada hiçbir maçta hiçbir varlık gösterememesi ayrı. Taraftar başkana “neden bunlarla mücadele edemiyorsun” diye tepki göstermiyor. “Neden Cech, Adrian, Henrike, Serkan gibi oyuncularla mücadele ediyoruz, neden adam gibi topçu alamadın” diye tepki gösteriyor. Bizim şike davasında hakkımızın yendi, apaçık aleyhimize çalıştılar, şampiyonluğumuzu çaldılar, adaleti sağlaması gerekenler taraftar gibi Fenerbahçe lehine çalıştı, spor hukuku hiçe sayıldı, ülkenin futbol geleceği Fenerbahçe menfaatlerine kurban edildi… Bunların hepsine tamam. Ama biz sahada yoktuk. Ne dün akşamki maçta, ne ondan önceki maçta, ne ondan öncekinde. Biz bir yıldır Futbol oynayamıyoruz. Tepki buna. Cech soldan orta yapıyor, top neredeyse tribünler den dışarı çıkacak. Henrike nin ne yapmaya çalıştığını anlayabilen tek bir kişi yok. Serkan, geçen seneki Beşiktaş maçından beri hiçbir varlık gösteremiyor. Kısaca; adam gibi bir topçun yok. İkinci sınıf topçuların çoğunluğu oluşturduğu bir takım kurmuşsun. Taraftarın tepkisi buna. Bütün bunların yanında takımı sürükleyen oyuncuların da formsuz olunca…
bayburtlu 10 yıl önce
Elin adamları şikeci düzenbaz ahlaksız başkanlarını savunup yere göğe sığdıramazken bizim yaptığımıza bakın..Bu taraftar bizde oldukça bizden bi cacık olmaz..Büyükşehir olacak trabzonda hafta sonundaki protestoya 20-30 bin katılırsa bizden birşey olmaz.Trabzonun nufusu 20 bin mi..Birde utanmadan Başkanımız SADRİ ŞENER''e tepki veriyoruz.Adam daha ne yapsın.Bu Başkan Tarbzonsporumuzun yüzakıdır.Sizler ömrünüzde hiç Şampiyonlar Ligi maçını canlı olarak izledinizmi. İzlediğiniz o maçlar başkanımız SADRİ ŞENER sayesindedir..Biraz adam olun akıllı olun ve Başkan Şener'e takıma ve teknik heyete sahip çıkın..
POTOMYALI 10 yıl önce
Yazık valla..o Fenerlilerin yaptıkalrı tahriklerini görmüyonmu..Biizm türkler Zokora'ya hiç destek vermediler..Yazıklar oslun.. O Emre'ye o tekmenin alması lazımdı ..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@