7m


7m

hyundai

Beşiktaş'tan VAR bahanesi! "Beşiktaş’a nasıl gol attırırız diye düşünüyor"

Beşiktaş Genel Sekreteri Mesut Urgancılar mağlubiyete VAR'ı bahane etti.

Spor 09.11.2021, 12:52
Beşiktaş'tan VAR bahanesi! "Beşiktaş’a nasıl gol attırırız diye düşünüyor"

Beşiktaş Genel Sekreteri Mesut Urgancılar; MHK, TFF ve ilgili kurullar hakkında sert konuştu. Urgancılar, “Eskiden saha içinde Beşiktaş’a gol atan hakem vardı, şimdi VAR masasındakiler Beşiktaş’a nasıl gol attırırız diye düşünüyor. Akıllarını başlarına almalarında yarar var” dedi.

Siyah-beyazlı kulübün yeni sponsorluk anlaşmasında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Beşiktaş Genel Sekreteri Mesut Urgancılar, hakem hatalarına dikkat çekti.

Son dönemde Beşiktaş’ın adaletsizliğe uğradığına dikkat çeken Urgancılar, “Hiç merak etmesinler. Beşiktaş Kulübü ve tüm branşlarda mücadele eden sporcuların olmazsa olmazı şerefleriyle mücadele edip hakkıyla kazanmaktı. Özellikle futbol maçlarında son zamanlarda nedense hepimiz elimizde mum, karanlıkta 1 damla su peşinde koşar gibi adalet peşinde koşuyoruz. Adaletli davranmak için bir VAR mekanizması icat edildi. Eskiden saha içinde Beşiktaş’a gol atan hakem varken, şimdi saha dışında VAR masasında Beşiktaş’a nasıl gol attırırız diye uğraşanlar var. Ama şunu bilsinler ki, bardağı taşıran son damla misali bizim bardaklarımız çoktan dolu. Hatta barajlar doldu. Akıllarını başlarına almalarında yarar var. Yoksa hakemiyle, MHK’siyle Türkiye Futbol Federasyonu’yla, suyun sel olduğunu düşündüğünüzde önünde kimseyi bırakmaz, kimseyi tanımaz. Umarım bu sudan muhabbet de gerekli yerlere gider” açıklamasını yaptı.


Yorumlar (11)
Hasan 8 ay önce
tffnin elinde yetki olsa var'ı hemen iptal eder. Var geldi, 3 büyütülmüşler zirveden uzaklaştı. Onların kızdıkları şu "evet hakem doğru karar verdi ama niye doğru karar verdi? TSyi ezmeliydi hakem, haksız yere bjknin kazanmasını sağlamalıydı"
Mr 8 ay önce
Allah akıl fikir versin. Bjk gol atsın diye hakem maçı uzatıyor sizde amatör gibi gol yiyorsunuz sonra havda hav. Hakem sizin gibi düşünse Ts baskı yerken maçı bitirirdi.
temel uzun 8 ay önce
Trabzonspor yendimi bunları çok acılı oluyor bir türlü acısı geçmiyor
serdar 8 ay önce
millet sizden bıktı siz ağlamaktan bıkmadınız ya. ağlayın ağlayın belki bi kaç puan verirler
adnan 8 ay önce
eeeey..iblis...tum..sanpiyonluklariniz...sike...ofsayit...golleri...olmayan...penaltilar...rakiplere..olmayan..kartlar....hakemler...tff...yillardir....butun...haklari...sizdenyana..kullanmistir..yoksa....bjk...gs...fb...5..sanpiyonluk...kazanamazdiniz....hakyin...gasbeden...hirsiz...varsa...sizsiniz....sizin...namusunuzla....5..sanpiyonlunuz...yoktur...
KAMUHOT 8 ay önce
NE DERSUN HE.
BOZKURT 8 ay önce
Yahu bu İst un delikanlı yüreklisi yok demek ki..Yendiklerimiz hemen ağlamaya başlıyorlar..Hayret bişey..Neyse hayırlısı Allahtan.
antikus 8 ay önce
hiiic madem aglayacaksiniz oynamayalim o zaman
antikus 8 ay önce
heyy havrumm heyy sorarasan bunlar kartaliz derler ama yeninlince civcive dönüyoyurlar ciyak ciyak sesleri kesilmiyor icinizden cok aglamak geliyorsa israile gidin aglama duvari orda
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@