7m

hyundai

tamfinans

Beşiktaş'tan Abdullah Avcı açıklaması: 20 Milyon TL!

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı Beşiktaş'tan hakkı olan parayı faiziyle aldı

Spor 09.08.2021, 21:44
Beşiktaş'tan Abdullah Avcı açıklaması: 20 Milyon TL!

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi gelirlerinden 20 milyon 12 bin 192 TL'nin Abdullah Avcı'nın tazminatı için kulüpten kesildiğini ve hukuki sürecin devam ettiğini KAP'a bildirdi.

Beşiktaş'tan KAP'a yapılan açıklama şöyle:

"15 Nisan 2021 tarihli KAP açıklamasında belirttiğimiz üzere, Futbol A Takımımız eski Teknik Direktörü Sn. Abdullah Mucip Avcı tarafından açılan feshin haksızlılığının tespiti ve mahrum kaldığı fesih tazminatı ile yargılama giderinin Şirketimizden tahsili konusunda, Uyuşmazlık Çözüm Kurulu tarafından; yapılan feshin haksızlılığının tespitine, dava kabulu ile 17.340.000 TL fesih tazminatının fesih tarihi olan 29.01.2020 tarihinden itibaren fiili ödeme tarihine kadar işleyecek yasal faiziyle birlikte davalıdan (Şirketimiz) alınarak davacıya verilmesine ve 520.200 TL yargılama giderinin davalıdan alınarak davacıya verilmesine Tahkim Kurulu'na müracaat yolu açık olmak üzere karar verilmişti.

TFF tahkim kurulu kararını da dikkate alarak, karşılığı UEFA tarafından Şirketimiz adına gönderilen Şampiyonlar ligi katılım bedelinden alınmak üzere, sözkonusu dosyaya yasal faizleri ile birlikte toplam 20.012.192 TL ödeme yapmış olup, anılan karar ve yapılmış olan ödeme ile ilgili hukuki süreç devam etmektedir."


Yorumlar (15)
Haçkalı 10 ay önce
Hukuk ne diyorsa odur kardeşim. Kimse mırın kırın yapmasın.
Sek 10 ay önce
Yüzde birini Allah rızası için bana verebilir misin Abdullah abi
Misafir 61 10 ay önce
Sözleşmenin gereği yapılmış öyle milletin hocasını ayartıp istediği zaman gönderemezsin gönderirsen de parayı ödersin ağlamaya gerek yok
Karizma61 10 ay önce
Yarin sizden de alacam diyor..
BayJo 10 ay önce
Aynen aynen ersun gibi tsye td olup tazminat almayan oldu mu ki?
Grafik. 10 ay önce
Yarısını bizim adımıza aldı. Maaşının yarısı karşılığında bu tazminat.
AHMET AYDIN 10 ay önce
sende kına yakarsın
61 10 ay önce
Hoca nin bu fotoğrafı bjk için mi seçilmiş yoksa ters manyel için mi vs , bjk avcı nin kontratını ödüyor bu kontratı avcı ya imzalatan eski başkanlarına soracak böyle kontrat olur mu diye,sonra hoca yı gönder bunların hesabını yapma, kalabalıkta artistlik yapanın tenhada affı olmaz ,avcı bjk ya bunu öğretti.
Murat53 10 ay önce
Güle güle harcasın hoca:)
gff 10 ay önce
hakkını aldı bu işler böyle
Giresunlu 10 ay önce
Abdullah Avcı haklı hesap sormaya gücü yeten imzayı atan eski başkanına sorsun Abdullah hoca yalniz değildir ! Tazminatıyla söke söke alıyor geri adım yok bam bam bam...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@