Beşiktaş'ta kriz! Fikret Orman istifa mı edecek?

Beşiktaş'ta Fenerbahçe maçı krizi yaşanıyor. Yönetimden çıkacak karar Beşiktaş'ın kaderini belirleyecek.

Spor 30.04.2018, 20:16 30.04.2018, 20:27
Beşiktaş'ta kriz! Fikret Orman istifa mı edecek?

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan Türkiye Kupası maçında, Şenol Güneş'in yaralanmasına sebep olan karşılaşma sonrasında yaşanan olaylar sürüyor. 

TFF'nin devam kararı verdiği maça çıkmayı kabul etmeyen Beşiktaş'ta Gençlik ve Spor Bakanı Orman Aşkın Bak'ın Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a telefon açarak 'Maça çıkın' demesi üzerine Orman "Yönetim olarak geri adım atıp maçı oynarsak, bu koltukta oturamam." demişti. 

Bugün yaşanan olaylar nedeniyle Beşiktaş yönetimi olağaüstü toplantı yapıyor. Yönetimden çıkacak karara göre Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın görevinden istifa etmesi bekleniyor.

Yorumlar (8)
ibrahim çevik 3 yıl önce
isitfa etmezse ettirirler. öyle efendinin kumpas var demesinden sonra kalkıp şikecileri pretesto ettirmezler sana.. bu memleketin fb ve tayipten ibaret olmadığını 24 haziranda göstermek lazım.
Necip Uzunalioglu 3 yıl önce
Beşiktaş Jimnastik Kulübünün 10 yılda iki defa şampiyon olma hakkı var. Geri kalan 8 yılda diğer iki büyük arasinda pay edilmis. Futbol baronlari boyle ayarlamış. Ağlamak yok.
Eğer alinteri sampiyon olsaydi Ogunlu, Unalli kadro bes yil ustuste olurdu
Sedat 3 yıl önce
Akkape bir elini çek biraz adil ol be, bu kadar mı herşey çürütülür, ülkeyi adaleti sporu talan ettiniz be, kupa çalanı koru, saha da adam yaralayanı koru koru koru, sonra adalet şman de.. yeter kirlendi herşey çek elini..
Selim Aydın. 3 yıl önce
Ben bir Ts Taraftarı olarak BJYonetiminin almiş olduğu kararın. arkasında durup bu şikeçi şahsiyetsizlere ödünç vermemek gerek .Birileri bu kumpaş deyip şikeçileri destekliyor,şimdide onlarin önünü kapatmak için çikın oynayın dıyorsunuz. ...... utanmiyorsunuz değilmi .Çikin sizler oynayin nasilsa şikeçi ile kumpas çilar maç yapmiş olur.Macida Çüneyt çakır yonetir.Nasilsa kupanın sahıbi bellidir.
Nuri Yılmaz 3 yıl önce
Trabzonun şampiyonluğunu çaldı, beşiktaşın kupasını sonra ben hiç bir şeye karışmıyorum der. Vay beee! Sayın Cumhurbaşkanı bu ülkede bir tek fener yok.
Serkan 3 yıl önce
Her daim Fikret Orman'ın arkasındayız.Diren başkan daha çok güneşli gunler göreceğiz
HAKAN 3 yıl önce
nasil bi korkak yönetim galatasaray derbiyi kaybet türkiye kupasindan elen hemen istifa et... nekadar korkak herzaman tabi her sey yolunda gitmez .
kerim aslan 3 yıl önce
herturlu dalaveriyi yapin sonrada sucu baskalarinda arayin balri çıplaklar akp olmasa siz o stadi ruyanizda gorurdunuz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@