Beşiktaş'ın efsane isminden Trabzonsporlu yıldıza övgü

Ferdinand, Sörloth'un çok iyi bir futbolcu olduğunu söyledi.

Spor 24.04.2020, 01:10 24.04.2020, 01:55
Beşiktaş'ın efsane isminden Trabzonsporlu yıldıza övgü

Beşiktaş'ın efsane isimlerinden Les Ferdinand açıklamalarda bulundu.

Futbol gündemini değerlendiren Ferdinand, Süper Lig'de topladığı 53 puan ile zirvede yer alan Trabzonspor'un yıldız futbolcusu Alexander Sörloth için övgü dolu sözler sarf etti.

İşte Ferdinand'ın sözleri;

"Şu an sadece futbol değil, bütün dünya etkilendi. Kötü zamanlar yaşıyoruz ama futbolun her şeye karşı bağışıklığı olduğunu da gördük. Futbol her zaman hayatta kaldı. Yaptığım iş çok fazla değişmedi. Hala oyuncu avcısıyım."Teknolojiyle oyuncuları izliyorum, işim şu anda da devam ediyor. Futbolun ve toplumun yararı için oyunların ertelenmesi doğru karardı. Bütün sporlara baktığınız zaman, her yer aynı durumda."

"BEŞİKTAŞ'I HALA TAKİP EDİYORUM"

"Hâlâ Beşiktaş'ın sonuçlarına bakıyorum, iyi olup olmadıklarını kontrol ediyorum. Türkiye'deki günlerimden birçok anım var. Futboluma da olumlu yansıdı. Beşiktaş'a çok teşekkür ediyorum beni kabul ettikleri için, önemli bir zamandı benim için. Karius ve N'Koudou iyi oyuncular. İngiltere'de yeterince iyi zaman geçirmediler ama tekrar başarılı olmak adına iyi bir yere gittiler. Milne'in katkısı vardı. Bana geldi, Beşiktaş ve İstanbul hakkında konuştu. Takıma yardımcı olabileceğimi söyledi ve sonuçta kupayı kazandık. Çok başarılıydım, aslında biraz Gordon Milne'in anlattıkları benim oraya gelmemi sağladı."

SÖRLOTH'A ÖVGÜ

"Süper Lig, her geçen yıl güçleniyor. Türkiye'ye gitmeyi düşünen birçok oyuncuyla konuşuyorum. Sörloth bence iyi bir oyuncu. Buradayken biraz zorlanmıştı ama diğer seçenekleri değerlendirdi. Trabzonspor'da iyi bir iş çıkartıyor. Umarım tekrar istediği yere ulaşır"

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@