Beşiktaş'ın efsane ismi: Ligin en iyisi Trabzon!

Bir dönem Trabzonspor'da da forma giyen Beşiktaş'ın efsane ismi ligi yorumladı

Spor 20.03.2017, 15:39 20.03.2017, 15:45
Beşiktaş'ın efsane ismi: Ligin en iyisi Trabzon!
Beşiktaş’ın efsane futbolcusu Recep Çetin, Radyospor’a açıklamalarda bulundu.

Siyah-Beyazlı takımı değerlendiren Recep Çetin: “Beşiktaş’ın UEFA Avrupa Liginde buraya kadar gelmesi de çok önemli bir başarı.Beşiktaş,Lyon gibi büyük takımlara karşı daha iyi oynuyor daha fazla konsantre oluyor.Bu zorlu eşleşmede tur atlayan takım Manchester United ile final maçı oynar. Bana göre bu eşleşmede Lyon’un şansı ne kadarsa Beşiktaş’ın da şansı o kadardır. Ben inanıyorum ki Beşiktaş sahaya özgüvenini yansıttığı zaman Lyon’u eleyecektir! Antalyaspor maçı Beşiktaş için zor geçecek Antalyaspor özellikle evinde iyi oynayan bir takım” diye konuştu.

“LİGİN EN İYİ TAKIMI TRABZON”

Sözlerine Trabzonspor’u değerlendirerek devam eden Çetin; “Trabzonspor ligin ikinci yarısının en iyi takımı nokta transferlerle bu başarıyı sağladılar. Olcay Şahan’a bakıyorsun takımın lideri pozisyonunda,çok çabuk uyum sağladı. Trabzonspor bundan sonra daha da iyiye gidecektir” dedi.

“FENERBAHÇE’DE TEMEL SORUN YARATICI ORTA SAHA…”

Son olarak Galatasaray ve Fenerbahçe’yi değerlendiren efsane futbolcu: “Galatasaray’da yönetimsel hariç maddi olarak da büyük sıkıntılar var. Fenerbahçe ise yaratıcı bir orta sahasının olmayışının sorunlarını yaşıyor. Bir takım olabilmiş değiller. Bakıyorsun Türkiye’nin en iyi iki bekini bedava veren bir Fenerbahçe bugün beklerinden sorun yaşıyor. Advocaat ise her maç sonrası futbolcuları taraftarın önüne atıyor. Ben Advocaat’ın futbolcusu olsam oynamam yani…” ifadelerini kullandı.

Ajansspor


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Kara 4 yıl önce
Ey gidi takoz Recep

Gelişmelerden Haberdar Olun

@