7m

7m

hyundai

Beşiktaş'a koronavirüs şoku! Bir futbolcunun testi pozitif çıktı!

Beşiktaş'ta bir futbolcuda koronavirüs tespit edildi

Spor 09.05.2020, 14:39 09.05.2020, 14:46
Beşiktaş'a koronavirüs şoku! Bir futbolcunun testi pozitif çıktı!

Beşiktaş'ta bir futbolcuda corona virüs tespit edildiğini açıkladı.

Beşiktaş'tan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"8 Mayıs Cuma günü, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde, tüm futbolcularımız, teknik heyetimiz ve tesis çalışanlarımıza Covid-19 testi yapılmıştır.

Yapılan testler neticesinde, bir futbolcumuz ile bir çalışanımızda pozitif Covid-19 test sonucu tespit edilmiştir.

Testi pozitif sonuçlanan futbolcumuz ile çalışanımızın takip ve tedavi sürecine, ilgili prosedürler doğrultusunda derhal başlanmıştır."

Beşiktaş'a koronavirüs şoku! Bir futbolcunun testi pozitif çıktı!


Yorumlar (6)
Emre 2 yıl önce
Galatasayli bir futbolcuda pozitif cikana kadar oynatacaklar bu ligi
Memo 2 yıl önce
Aynen öyle
OFLU TÜRK 2 yıl önce
LİGLERİ BAŞLATMAYI DÜŞÜNENLER NASIL HATALI KARARLAR ALDIĞINIZI ANLAYIN.LİGLERİ TESCİL EDECEKSİNİZ TEK ÇÖZÜM BUDUR BOŞUNA BAŞKA YOL ARAMAYIN
Hasan 2 yıl önce
TFF, İngilterede uygulanan sürü bağışıklığı yöntemini kullanmak istiyor. Kupayı Trabzonspor'a vermemek için herşeylerini verir bunlar. Üzülmedim BJK haberin ola. Türkiye'de korona sonrası ilk idmanlara BJK başlamıştı.. iki hafta oynanır ve tescil edilir. Bizim Göztepe maçının hakemi bizim Ercennin fanatik Galatasaraylı abisi Arda Kardeşler dir haberiniz ola. Banası da Feyzullah Kardeşler Galatasaray altyapı hocası.
Hasan 2 yıl önce
Fatih TERİM, Abdurrahim Albayrak hangi ilaçlarla tedavi olmuşlarsa diğer sporcular hatta vatandşlar da aynı ilaçlarla tedavi edilsin.
şenol 2 yıl önce
Hala anlamıyorum. Sen insanları toplu olarak bir arada tutmamak için bir sürü önlem alıyorsun. Bütün organizasyonlar iptal bu kafayla ligi oynatmayı düşünüyorsun. Ne oldu yanılmıyorsam Güney Kore de virüsten dolayı az gevşeme oldu. İnsanlar toplu olarak biraya geldiler vaka sayısı orda tekrar artmaya başlamış. Bizde olmayacağı ne malum zaten Sağlık bakanı ve Sağlık Bilim Kurulu sorumluluk almıyor. TFF neye güveniyor. Allah vermesin ama yine aynı vakalar ve ölümler olursa hiç kimse sorumluluk almaz çekilir bir kenara olan sadece ölen gariban vatandaşa olur diyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@