7m


7m

hyundai

Başbakan'dan Trabzon açıklaması

Başbakan Yıldırım, Trabzonspor’un 50’nci yaşını kutladı

Spor 03.08.2017, 11:35
Başbakan'dan Trabzon açıklaması
Başbakan Binali Yıldırım, “Güzide futbol kulübümüz Trabzonspor'un kuruluşunun 50’nci yıl dönümünü en içten duygularımla kutluyor, spor hayatımıza kazandırdığı güzelliklerin ve efsanevi başarıların artarak sürmesini diliyorum” dedi. 

Başbakan Binali Yıldırım, Trabzonspor'un 50’nci kuruluş yıl dönümü sebebiyle Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta’ya mesaj gönderdi. Trabzonspor’un kuruluşunun yıl dönümünü en içten duygularla kutladığını ifade eden Yıldırım, mesajında şunlara yer verdi:

“Trabzonsporumuz, kurulduğu 2 Ağustos 1967 tarihinden bugüne, hem yurt içinde, hem uluslararası müsabakalarda unutulmaz başarılara imza atmıştır. ‘Hırs, azim, mücadele, sebat, istikrar’ kaideleriyle özdeşleşen Trabzonspor, centilmenliğiyle de gönüllerde taht kurmuştur. Güzide futbol kulübümüz Trabzonspor'un kuruluşunun 50’nci yıl dönümünü en içten duygularımla kutluyor, spor hayatımıza kazandırdığı güzelliklerin ve efsanevi başarıların artarak sürmesini diliyorum. Size ve şahsınızda bütün Trabzonspor camiasına selam ve muhabbetlerimi iletiyorum.” 

Yorumlar (1)
İsa Sayar 5 yıl önce
İşte halkın kalbine dokunan, bizim dilimizden anlayan başbakan. Boğaza karşı viski içenlerden tek kelime yok her zamanki gibi. Onlar şikecileri hapiste ziyaret etsinler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@