banner526

banner533

banner535

Bakın Fener bahçe ne yaptı ?

 Başkanları Şike yapmaktan 6.yıl üç ay ceza alan yöneticileri aynı suçtan farklı cezalar alan Fenerbahçe Etik davranmadığı gerekçesi ile hakem Halis Özkahya'yı TFF'ye şikayet etti Ne günlere kaldık şeklinde değerlendirilicek olayda Etik değerleri ayaklar

Spor 21.01.2013, 12:59
Bakın Fener bahçe ne yaptı ?

 Başkanları Şike yapmaktan 6.yıl üç ay ceza alan yöneticileri aynı suçtan farklı cezalar alan Fenerbahçe Etik davranmadığı gerekçesi ile hakem Halis Özkahya'yı TFF'ye şikayet etti

 Ne günlere kaldık şeklinde değerlendirilicek olayda Etik değerleri ayaklar altına alan sarı lacivertlilerin  

Galatasaray derbisini hakemi olan ve Meireles'in kırmızı kart gösteren Halis Özkahya için Başkanları  Aziz Yıldırım şikeden 6 yıl üç ay ceza almış, kulüpten yapılan açıklama şöyle:

"PFDK tarafından (FDT'nin 42/2 ve 35/4 maddeleri uyarınca), Spor Toto Süper Lig'in 16.Haftası'nda Galatasaray A.Ş. ile oynanan müsabakanın ardından, oyuncumuz Raul Meireles için verilen 8 resmi müsabakadan men cezası, Tahkim Kurulu tarafından (FDT'nin 36/1-a maddesi uyarınca) 1 resmi müsabakadan men cezasına çevrilmiştir.

Müsabaka hakemi tarafından hazırlanan raporun içeriğinin, resmi yayıncı tarafından kayıt altına alınan görüntü içeriği ile uyuşmadığı, gerçek durumu yansıtmadığı ortaya çıkmıştır.

Tahkim Kurulu kararından sonra dahi, müsabaka hakemi Halis Özkahya kendisine tükürüldüğünü ısrarla ileri sürmüş ve konu yazılı basında dile getirilmiştir.

Tahkim Kurulu kararı karşısında hakem Halis Özkahya'nın, Etik Kurulu Talimatı'nı ihlal ettiği, ilkelere aykırı davrandığı açıkça ortaya çıkmaktadır. BU NEDENLE, HALİS ÖZKAHYA'NIN ETİK KURULU'NA SEVK EDİLMESİ İÇİN TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU'NA BAŞVURUDA BULUNDUĞUMUZU KAMUOYUNUN BİLGİSİNE SUNARIZ."


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
halil hacıhaliloğlu 8 yıl önce
hiç i t i ti isırırmı hakem camiası onlara hizmet etmeye devam etmiyecekmi sanıyosunuz bizim maçlarda toplaın önüne set çekenler bu hakemler değilmi serbest vuruşlarda dikkat edin topu oyuna geç sokturup rakibin adam tutmasını bekleyen bunlar değilmi....yalandan dava ediyorlar tezgaha bakın..
sevko 8 yıl önce
Bırakın artık feneri, gs yi o onu yapmış şu şunu yapmış. kendi takımımıza bakalım nerde o eski taraftar, bu rezilliğe dur diyecek taraftar nerede takılmışsınız bi şikeye bilmem neye, rezil oluyoruz sahada futbol namına hiç bişeyyok, transfer yok, ruh yok Yahu kimsenin gık ı çıkmıyo.
kuzey can 8 yıl önce
Boşverin su testisi su yolunda kırılırmış. Bu hakem camiasına bunlar az bile, ektiğini biçiyorlar. Akşam Avni Aker de görüldü iyi ki adam Fifa kokartlı yoksa fark dahada artardı. Ofsayttan gol, uyduruktan penaltı, çalınmayan Vitek pozizyonu maç ne hale geldi. Bu Cüneyt zaten babadan torpilli hakemlerden.
murat toygar 8 yıl önce
ya yayıncı kuruluş görüntüleri montajladı ise. ekonomiye zarar gelmesin diye.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@