banner491

Aziz Yıldırım'dan kendine yakışan hareket!

Türk sporunu kirletmeye devam ediyor.

Aziz Yıldırım'dan kendine yakışan hareket!
banner455
banner432
Türkiye'de kirlenen futbolun bir numaralı sorumlularından olan ve 3 Temmuz Şike Süreci'nde şikeden hüküm giymiş olan Aziz Yıldırım sporun diğer dallarını da kirletmeye devam ediyor.

 Kadınlar Basketbol Ligi play off final serisi ilk maçında Fenerbahçe'nin, Yakın Doğu Üniversitesi ile karşılaştığı mücadeleye Yıldırım'ın hareketi damga vurdu. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın maçtaki hareketi ise olay yarattı. Yıldırım, Yakın Doğu Üniversitesi Başkanı Işık Eyigüngör'e tokat attı.

Gerilimin neden çıktığı bilinmezken Vatan Gazetesi Spor Müdürü İbrahim Seten'in paylaştığı fotoğraf, kısa sürede büyük etki yarattı.

 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Papa
Ali Papa - 3 yıl Önce

İstanbul eğlence hayatı ve turistik bölgelere mafya büyük ölçüde temizlendi ama sporda hala mafya bozuntuları var.

Davut
Davut - 3 yıl Önce

Azize şikeci diyorsunuz Trabzonun dün ettiği neydi kardeş takım hi hi kayseri

Tuncay
Tuncay - 3 yıl Önce

Sen koskoca fener Başkanına ki dünyayı sallıyor, yamuk yapacaksın, o da seni böyle düzeltir. Trabzonsporumuz da yamulmaya devam etsin. Hayırlı günler!

Erdi
Erdi - 3 yıl Önce

Sıkıyorsa Trabzon'da yap adı adam

SALİH
SALİH - 3 yıl Önce

TÜRK SPORUNUN RESMİDİR.

TSAli61
TSAli61 - 3 yıl Önce

Trabzonda da yapti ve 2011 Sampiyonlunu caldi daha napsin SIKEBACHCE para verdi satin aldi karsitarafin baskanlarini yöneticilerini sporcularini hakimleri satin aldi hepsi görüldü CAS UEFA ceza verdi malesef Türkiyede hersey serbest oldu sürece Trabzonspor ancak rüyasinda görür Sampiyonlu Türkiyide düzen bu aci ve gercek 50 yilimiz hayal anlicaniz

ŞEHZADE
ŞEHZADE - 3 yıl Önce

Kimlikleri ve kişilikleri açıkça ortaya çıkıyor.Fakat her ne hikmetse bu duruma müdahale edecek kurum belli fakat sesi çıkmıyor.Onlarda galiba bu sistemin içindeler.

Süleyman Özmen
Süleyman Özmen - 3 yıl Önce

Bu adammm ......

banner441

banner472