banner526

banner535

Aziz Yıldırım'dan kendine yakışan hareket!

Türk sporunu kirletmeye devam ediyor.

Spor 07.05.2017, 14:27
Aziz Yıldırım'dan kendine yakışan hareket!
Türkiye'de kirlenen futbolun bir numaralı sorumlularından olan ve 3 Temmuz Şike Süreci'nde şikeden hüküm giymiş olan Aziz Yıldırım sporun diğer dallarını da kirletmeye devam ediyor.

 Kadınlar Basketbol Ligi play off final serisi ilk maçında Fenerbahçe'nin, Yakın Doğu Üniversitesi ile karşılaştığı mücadeleye Yıldırım'ın hareketi damga vurdu. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın maçtaki hareketi ise olay yarattı. Yıldırım, Yakın Doğu Üniversitesi Başkanı Işık Eyigüngör'e tokat attı.

Gerilimin neden çıktığı bilinmezken Vatan Gazetesi Spor Müdürü İbrahim Seten'in paylaştığı fotoğraf, kısa sürede büyük etki yarattı.

 

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
Ali Papa 3 yıl önce
İstanbul eğlence hayatı ve turistik bölgelere mafya büyük ölçüde temizlendi ama sporda hala mafya bozuntuları var.
Davut 3 yıl önce
Azize şikeci diyorsunuz Trabzonun dün ettiği neydi kardeş takım hi hi kayseri
Tuncay 3 yıl önce
Sen koskoca fener Başkanına ki dünyayı sallıyor, yamuk yapacaksın, o da seni böyle düzeltir. Trabzonsporumuz da yamulmaya devam etsin. Hayırlı günler!
Erdi 3 yıl önce
Sıkıyorsa Trabzon'da yap adı adam
SALİH 3 yıl önce
TÜRK SPORUNUN RESMİDİR.
TSAli61 3 yıl önce
Trabzonda da yapti ve 2011 Sampiyonlunu caldi daha napsin SIKEBACHCE para verdi satin aldi karsitarafin baskanlarini yöneticilerini sporcularini hakimleri satin aldi hepsi görüldü CAS UEFA ceza verdi malesef Türkiyede hersey serbest oldu sürece Trabzonspor ancak rüyasinda görür Sampiyonlu Türkiyide düzen bu aci ve gercek 50 yilimiz hayal anlicaniz
ŞEHZADE 3 yıl önce
Kimlikleri ve kişilikleri açıkça ortaya çıkıyor.Fakat her ne hikmetse bu duruma müdahale edecek kurum belli fakat sesi çıkmıyor.Onlarda galiba bu sistemin içindeler.
Süleyman Özmen 3 yıl önce
Bu adammm ......

Gelişmelerden Haberdar Olun

@