banner556

>

Avcı'dan Beşiktaş'a ihtarname

Abdullah Avcı Beşiktaş'a 19 Milyon TL'lik ihtarname gönderdi. Beşiktaş Başkanı Çebi yaptığı açıklamada "Bir sene önce benimle yıllık 12 milyon liraya anlaşıyorsun şimdi bunun yarısına Trabzonspor’a gidiyorsun. Üzerini Beşiktaş tamamlayacak gibi oluyor." dedi.

Spor 20.11.2020, 08:24
Avcı'dan Beşiktaş'a ihtarname

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, spor müdürleriyle gerçekleştirdiği sohbet toplantısında, Trabzonspor ile anlaşan eski teknik direktörleri Abdullah Avcı'nın kulübe 19 milyon liralık ihtarname gönderdiğini açıkladı.


Çebi, "Çalıştığı dönemin parasını almıştı. Trabzonspor’dan alacağı 11 milyon lirayı düştükten sonra bizden 19 milyon lira talep ediyor. İhtarname gönderdi. Bir sene önce benimle yıllık 12 milyon liraya anlaşıyorsun şimdi bunun yarısına Trabzonspor’a gidiyorsun. Üzerini Beşiktaş tamamlayacak gibi oluyor. Karşılıklı konuştuğumuzda bu sorunu çözeceğimizi düşünüyorum" dedi.

Yorumlar (2)
Tarık Selim 2 ay önce
Gönderirken sorun yoktu da adam Trabzonspor'da çalışmaya başlayınca mı sorun oldu sayın Çebi. niye şimdiye kadar tazminatını ödemediniz de, Hoca'yla konuşmak yeni mi aklınıza geldi?
08 2 ay önce
Bu yaşımda bu para bende olsa, 5 dönüm arazi alıp tarımla hayvancılık uğraşırım. 5 trilyon harici hepsini bağışlarım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@