Ali Tandoğan'a Trabzon forması

Bursa maçı için Bursa’ya giden Trabzonspor kafilesinde yer alan yöneticiler asbaşkan Hasan Yener başkan yardımcısı Necmettin Aytekin Yönetici Osman İlyas, Raif Akar Baş danışman Ali Kemal Denizci ve Bursa Trabzonlular derneği başkanı Orhan Aygün,  Antalyaspor maçında başına aldığı derbe sonucu hastaneye kaldıralan Bursasporlu futbolcu Ali Tandoğan’ı evinde ziyaret ettiler.

Spor 12.11.2010, 18:41 01.08.2019, 15:42
Ali Tandoğan'a Trabzon forması

Bursa maçı için Bursa’ya giden Trabzonspor kafilesinde yer alan yöneticiler asbaşkan Hasan Yener başkan yardımcısı Necmettin Aytekin Yönetici Osman İlyas, Raif Akar Baş danışman Ali Kemal Denizci ve Bursa Trabzonlular derneği başkanı Orhan Aygün,  Antalyaspor maçında başına aldığı derbe sonucu hastaneye kaldıralan Bursasporlu futbolcu Ali Tandoğan’ı evinde ziyaret ettiler. Başkan Yardımcısı Necmettin Aytekin, Ali Tandoğan’a çiçek vererek geçmiş olsun dedi. Aytekin "Her şeyden önce sağlık gelir inşallah kısa sürede sahalara dönersin. Bizler senin yaşadığın sakıtlıktan ötürü bir hayli üzüldük. Sana caimazı adına geçmiş olsun diyorum.Yarınki maçta bu vesileyle her iki takımada başarılar diliyorum" dedi.

Asbaşkan Hasan Yener ise 16 numaralı üzerinde Ali Tandoğan yazılı Trabzonspor forması hediye etti. Asbaşkan Yener, “Daha önce seni Trabzonspor’a almak istedik ama kısmet değilmiş. Şenol hocanında sana geçkmiş olsun dilekleri var.Bunu basında yazdı.Başkanımızda sana geçmiş olsun dileklerini iletmemezi istedi. İnşallah kısa sürede sağlığına kavuşur sahalara dönersin.

Dilerim kısa sürede sağlığına kavuşursun” dedi. Asbaşkan Yener’in nöroloji uzmanı olduğunu öğrenen Ali Tandoğan, asbaşkan’dan hastalığı ile ilgili bilgi aldı.

Trabzonspor yönetiminin yaptığı ziyaret nedeniyle oldukça duygulanan Ali Tandoğan duygularını ifade etmekle zorlandı. Bursasporlu Ali Tandoğan, Trabzonspor yönetiminin bu jesti karşısında  ziyaretten çok memnunluk duyduğunu belirterek, "Çok mutlu oldum. Bu anı ömrüm buyonca unutamam. Sizin ziyaretiniz benim için büyük moral ve jest oldu. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır.Hayatımda en mutlu olduğum dakikalardan birini yaşıyorum. Benim iki kez Trabzonspor'a transferim gündeme geldi.Ancak olmadı. Ama şunu söyleyeyim. Sakatlığım boyunca forma giydiğim takımların sakladığım formlarını bulup düzeltiyordum. Trabzonspor formasını giymedim ama bunu da giymiş kadar oldum. Diğer formalarım gibi Trabzonspor formasını da giymiş gibi saklayacağım. Trabzonspor’a bu karşılaşmada başarılar diliyorum. Trabzonspor geçen yıl bizi şampiyon yaptı. Bu nedenle iki kez teşekkür ederim" dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (12)
ADIL 9 yıl önce
Böyle bir davranış Trabzonsporumuza yakışır.

Ali Tandoğana tekrar acil şifalar diliyorum.

Spor dostluk barış ve kardeşliktir.
demirogligokhants 9 yıl önce
gercekten boyle bır davaranıs trbzondan beklenırde ve bunuda trabzospor yaptı spor sadece futbol oynamak olmadıgını bılıyor cunku.. bakalım dıger ıst ezık takımlarını bır kez okumadım alı tandoganı zıyaret ettıgını hemde bu kadar yakın ken alıya allha sıfalar versın ıns tez zamanda ılesır ve sahalara gerı doner
kuzey yıldızı 9 yıl önce
bu ziyareti kim düşünüp düzenlemişse sağolsun...kulübümüz açısından sonderece önemli bir ziyaretti ...sahada rakip saha dışında dost olamk çok önemli dost kazanmak para kazanmaktan daha önemlidir...yönetimimizi bu ziyaretten dolayı tebrik ediyorum....bize de bu yakışır...
rebeka 9 yıl önce
burda yorum yapan bursasporlular okusun bursayı kim şampiyon yaptı diye
sebatspor 9 yıl önce
ince bir jest. ayağınıza sağlık.
G.COLMANTS 9 yıl önce
Ali TANDOĞAN evinde ziyaret eden Trabzonspor yönetimini kutluyorum.Şenol Güneş ve Sadri ŞENER defalarca Ali Tandoğan ile ilgili mantıklı,etik spor ahlakı içeren demeçler vermişlerdi.Tertip edenleri düşünenleri kutluyorum.Trabzonspor yalnızca saha içinde oynadığı oyunla değil saha dışında da her alanda da örnek bir kulüp olma yolunda hızla ilerliyor.Bu yol Şampiyonluk yoludur.7 geliyor 7.
sametkadirli 9 yıl önce
işte delikanlı adam gibi sporcu helal inşallah en kısa sürede iyileşir ve yeşil sahalara dönersin türk futbolunun senin gibi sporculara ihtiyacı var
EFSANE SUNUCU 9 yıl önce
keşke bu ziyaret maçtan sonra olsaydı daha etik olurdu.bizdende tandoğana geçmiş olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@