Ağaoğlu yine birinci oldu

Turizm ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun sahibi Ali Ağaoğlu, Uludağ'da düzenlenen çiftler kar motoru yarışında birinciliği kimseye kaptırmadı. Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk'ün de katılımıyla La Şale Restoran önündeki pistte y

Spor 16.02.2009, 12:20
Ağaoğlu yine birinci oldu

Turizm ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun sahibi Ali Ağaoğlu, Uludağ'da düzenlenen çiftler kar motoru yarışında birinciliği kimseye kaptırmadı.

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk'ün de katılımıyla La Şale Restoran önündeki pistte yapılan kar motoru yarışmasına Ali Ağaoğlu ve yeni sevgilisi damgasını vurdu.

Oyuncu sevgilisi Petek Ertüre'den sonra, manken sevgilisi Çağrı Katre Türkay ile birlikte Uludağ'a gelen Ali Ağaoğlu, Beyazıt Öztürk'ün aksine Sevgililer Günü'nü yalnız geçirmedi.

Kar motoru yarışlarında arkasına sevgilisi Çağrı Katre Türkay'ı alan Ali Ağaoğlu, hem karla mücadeledeki ustalığını gösterdi hem de pistlerdeki hızını kupa ile taçlandırdı. Ağaoğlu, birincilik kupasını Türkay ile birlikte aldı.

Gece de St. Bernard Clup'ta düzenlenen partide sevgilisine öpücükler yağdıran Ali Ağaoğlu, Türkay ile poz verirken aralarına Saint Bernard cinsi köpeğini de almayı ihmal etmedi.

Yorumlar (3)
chelseali 12 yıl önce
o para ben de olsa ben de birinci olurum her dalda
isimsiz kahraman 12 yıl önce
chelseali olaya farklı bir açıdan bakmışsınız:)ama olumlu bir yorumdu:)
cevahiroğlu 12 yıl önce
para para para.... :)))))

Gelişmelerden Haberdar Olun

@