banner491

"Ağaoğlu'nun Trabzonspor'da yaptıklarını takdir ediyorum, adayım o"

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun, Kulüpler Birliği Başkanı olmasını istediği Göztepe Başkanı Mehmet Sepil konuyla ilgili açıklama yaptı

"Ağaoğlu'nun Trabzonspor'da yaptıklarını takdir ediyorum, adayım o"
banner492
banner432

Süper Lig ekiplerinden Göztepe'nin başkanı Mehmet Sepil, Kulüpler Birliği başkanlığına aday olmayacağını açıkladı. Başkanlık için kendisini desteklediğini duyuran Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'na teşekkür eden Mehmet Sepil, "Fikret Orman, Beşiktaş başkanlığından ayrıldığı için Kulüpler Birliği'ne yeni bir başkan seçmemiz gerekiyor. Kısa süre içinde genel kurul toplanacak. Bu süreçte birtakım başkanlardan telefon aldım. Ahmet başkanla da uzun uzun sohbet ettik. Kulüpler Birliği'ne başkan olmamla ilgili istekte bulundu. Ben de kendisinin Kulüpler Birliği başkanı olmasının daha doğru olacağını, başkan olursa her türlü konuda yardım edeceğimi söyledim" dedi.

Trabzonspor'un Ahmet Ağaoğlu başkanlığında finansal ve sportif açıdan zor zamanları atlatarak başarılı bir süreç geçirdiğini dile getiren Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, "Yaptıklarını takdir ediyorum. Ben başkanlığa aday olmayacağım, benim adayım Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'dur. Kendisine her türlü desteği verebilirim. Kulüpler Birliği'nde yeni yapıda küskünlükler bir yana bırakılıp, 18 kulüp bu oluşumda yer alırsa Türk futbolu için çok hayırlı olacak. Katılımın tam olması önemli" diye konuştu.haber61

Türk futbolunda kısa vadede hallolması gereken çok ciddi sorunlar yumağı olduğunu dile getiren Mehmet Sepil, "UEFA'nın zorunlu kıldığı Finansal Fair-Play yapılandırmasıyla yeni kararlar alındı. Bu kararların uygulanması için kulüplere limitler tahsis edildi. Bunların takip edilmesi, bu konuların yürütülmesi gerekiyor. Kulüplerin gelirleri yabancı para bazında azalıyor. Sorun çözülmüş gibi görünse de önümüzde daha 2 senenin sorunu var. Bu konularda Ahmet başkanın yanında olabilirim" şeklinde konuştu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ts61
Ts61 - 4 hafta Önce

Bence olmasinn hic gerek yok baskanim gaza gelmee ne halleri varsa gorsunler

Malkoç
Malkoç - 4 hafta Önce

Sakın olma başkan Trabzonsporun çok daha uzun yolu var sakın oyuna gelme.

Oktay
Oktay - 4 hafta Önce

Zaten hiçbir Fonksiyonu olmayan bir Birliğe Ahmet Başkanın aday olup zaman harcamasına gerek yok.Zaten bu birliğin Trabzonspor ne faydasını,nede desteğini gördü.

Ofli
Ofli - 4 hafta Önce

Başkan’ın zamanı Yok olan gücünü de bize harcıyor. Sen hallet bu işi :))

futbol mühendisi
futbol mühendisi - 4 hafta Önce

Başkanın odağı Trabzonspor. Ayrıca bu haberleri de istanbul medyası yaptıryor. Yarın öbür gün yapacakları çamur atma haberleri ile Trabzonspor'u zayıflatmaya çalışacakar. Sonra bir bakmışız Gs-Fb yöneticileri çıkıp mağdur edebiyatı yapıyor, "onlar bir, biz tek.. alayına karşı biz tek" gibi söylemler duyuyoruz. Galatasaray geçen sene bunu yaptı ve tuttu da.. Bu sene de aynı mağdur edebiyatı kasmaya devam ederler..

Kalyoncu
Kalyoncu - 4 hafta Önce

Topu birbirlerine atma taktiği Kulüpler Birliği Başkanlığında rant olsa birbirlerini yerlerdi Başkan olabilmek için

Kuzeyli
Kuzeyli - 4 hafta Önce

Başkan, KULÜPLER BİRLİĞİNE sakın Başkan olma. Başkan olan kulübün takımı iflah olmuyor. Haklı, haksız bütün dikkatler onun kulübünün üstünde oluyor, özellikle hakem camiasını etkileyip, ters tepki yaratıyor. Zaten, her taraftan celmelenirken, Sakın, sakın.

banner441

banner472