banner441

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Soylu

Gündem 05.11.2019, 12:16

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bir açıklama daha yaptı. Soylu  "Türkiye'nin terör sıfatıyla görevden aldığı belediye başkanlarını savunmak doğruysa ben milletimden özür dilerim. İmamoğlu'ndan da özür dilerim. " dedi.

Yorumlar (5)
volkan dumen 3 ay önce
Atanmış bir İçişleri bakanı seçilmiş bir Belediye başkanına hakaret ediyor... bakalım iktidarınız bittiğinde bu ülkede kalabilecek misiniz?
mehmet ayhan 3 ay önce
Bunlar yarın iktidar bittiğinde 180 derece dönerler. eskiden küfrettiklerinn de en büyük yalakası olurlar. her
HAKKI 3 ay önce
KADIN CİNAYETLERİ ARTIYOR VE TÜRK KÖK AİLE YOK OLUYOR BİRAZDA BUNUNLA İLGİLENİN MANEVİYAT, AHLAK EDEP AYAKLAR ALTINDA. ALLAH RIZASI İÇİN DEVLET OLARAK BU YARALARIMIZI İYİ EDİN YALVARIYORUM.....
Anti pkk 3 ay önce
Adamlar pkklı bunu hepsi anladı da bunu bir Amerikalı pypg severler ile bizim yerli pkk severler anlayamadı. Bir de buna alet olan demokrasi aşığı memleketim solu vah vah .Mesele ne Süleyman ne de diktatör dediğiniz RTE mesele vatan ama siz insanlarla ve onlara kinlerinizle uğraşmaktan hangi safta durduğunuzu bilmiyorsunuz yazık.
Sado 3 ay önce
Sagcilar ülkeyi soydu ve köşe oldular , chp nin muhelefetteki bazi beceriksiz tavırlarını terör yandaşı diye yorumlayan Ey koyunlar , sagcılar ülkeyi soyuyor kör müsünüz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@