banner555

Son dakika Trabzonspor haberleri 03.11.2020

Spor 03.11.2020, 09:18

Samet Aybaba'dan Trabzonspor açıklaması

Eddie Newton ile yollarını resmen ayıran Trabzonspor’da hoca arayışları sürüyor. Başkan Ahmet Ağaoğlu ve yönetimi, hata yapmamak adına acele etmezken, listedeki tüm isimleri en ince ayrıntılarına kadar değerlendiriyor. Bordo-Mavililer’in gündemindeki teknik adamlardan biri de Samet Aybaba... 64 yaşındaki hoca, Trabzonspor’la ilgili konuştu.

Daha önce 2002-2004 yılları arasında Fırtına’yı çalıştıran ve o dönemi hatırlatarak sözlerine başlayan Aybaba, “O süreçte çok kısıtlı kadro ile Trabzonspor’da kupa kaldırmış bir hocayım. Açıkçası bazı görüşmeler, konuşmalar oldu. Fakat tarafıma üst seviyeden net bir teklif gelmedi. Kenti, oradaki insanları, şehrin dinamiklerini ve camianın beklentilerini çok iyi biliyorum” dedi. Samet hoca şöyle devam etti:


“Söylenenin aksine bence Trabzonspor’un çok iyi bir kadrosu var. Bu oyuncu grubu kesinlikle kötü değil. Benim gördüğüm eksiklik; iyi organize olamamak. Yani sistemsizlik söz konusu. Öncelikle orada güzel bir sistem kurmak ve hava yakalamak lazım. Oyuncu grubu, teknik heyet ve tüm unsurlarıyla Trabzonspor kenetlenmeli. Dediğim gibi; resmi teklif gelirse, ben tekrardan Trabzon’a gelmek isterim”

Fanatik

Gelişmelerden Haberdar Olun

@