banner556

Trabzon'dan İmamoğlu'na ziyaret! "Polemiğe değil hizmete ihtiyaç var"

CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu beraberindekiler Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti.

Siyaset 26.11.2020, 11:43
Trabzon'dan İmamoğlu'na ziyaret! "Polemiğe değil hizmete ihtiyaç var"

CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu beraberinde Akçaabat İlçe Başkanı Mustafa Bak ile birlikte İstanbul çıkarması yaptı. 

Hacısalihoğlu ve Bak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu, CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu'nu ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün'ü ziyaret etti.  

İstanbul Planlama Ajansında (İPA) İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile biraraya gelen Hacısalihoğlu, hem Trabzon'u konuştu hem de hasret giderdi. 

İmamoğlu'nun yerel yönetimlere parti gözetmeksizin talep gelmesi halinde destek olmaya çalıştığını ifade eden Hacısalihoğlu, yaptığı ziyaretlerin özelinde Trabzon'un olduğunu söyledi. 

Trabzon'un sorunlarının konuşulduğu ziyaretler sonrasında Hacısalihoğlu şu açıklamalara yer verdi, "Trabzon, Ekrem İmamoğlu'nun hassasiyet gösterdiği bir yer. Her platformda "Trabzon benim için özel bir yer, manevi olarak beslendiğim bir yer" der. Bu nedende Sayın İmamoğlu, maddi ve manevi desteklerini esirgemiyor. İmamoğlu, Trabzon'a sadece partisel manada değil, kamu hizmeti anlamında da talep gelmesi halinde destek veriyor.  Sadece Trabzon'daki belediyelerle ilgili değil, tüm Türkiye için yerel yönetimlerle ilgili görevlendirdiği danışmanları var. Onlar aracılığı ile gelen taleplere parti gözetmeksizin yardım etmeye çalışıyor. Trabzon adına verimli ziyaretler oldu, hem de hasret giderdik" dedi.

İNSANLARIN POLEMİĞE DEĞİL, HİZMETE İHTİYACI VAR 

Genel siyasette İmamoğlu'nun hedef haline getirildiği konularla ilgili ise Hacısalihoğlu, "Başkan işini yapıyor. Akılla, bilimle, öncelikli olarak tabi ki İstanbul'a hizmet ediyor. Çok da polemiklere girmemeye çalışıyor. En iyisini yapıyor. Halkın polemiklere değil, hizmete ihtiyacı var. Bu nedenle Ekrem İmamoğlu da vaktini hizmet için harcıyor" dedi.
 

Yorumlar (9)
Trabzonlu 2 ay önce
Bir gün gelecek sayın İmamoğlu şahsında bizlere Rum diyen ne idüğü belli olmayan o şahsa cevap vermeyen trabzondaki koyun sürüleri vicdanları ile baş başa kalacaklar.
Noname 2 ay önce
Bizi koyun yaptıysan sende coban ol ama Nasrettin hocanın cobanlığını yapma hem bindiğini hemde sürdügünü say
adnan 2 ay önce
iftiracilar kimler ibb soyan okcular dernekler cemahatler artik bise calamiyor ondan para kesildi korkulari ekrem birde cumur baskani olursa hic calamiycaklar hirsizlar
Söğütlü Trabzon 2 ay önce
İmamoğlu candır,,Trabzondur
Vatandaş 2 ay önce
Büyük TS lu başkana selamlar ....
Sedat 2 ay önce
Ne bahçeli ne erdoğanı dikkatte almamak lazım sen işimi yap bırak onlar konuşsun
salih 2 ay önce
polemiğe girme işini yap o zaman
Hakan 2 ay önce
Hayret bahçeli lanetleme yapmamış
abdi abi 2 ay önce
burada soruyorum beltur skandalı maske skandalı dezenfektan skandalı konut skandalı araç skandalı kimin zamanında vardı...imamoğlu daha bunların hesabını versin..10 milyar tl den bahsediyorlar güme giden...istanbulda vatandaş isyanda..yönetemiyor...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@