Teşkilatlar Koray Aydın'a emanet!

Koray Aydın'ın yeni partideki görevi belli oldu

Siyaset 22.08.2017, 09:59
Teşkilatlar Koray Aydın'a emanet!
Meral Akşener liderliğinde parti kurma hazırlığını sürdüren MHP’li muhalifler, bir yandan tüzük ve program, diğer yandan da kurucular kurulunun farklı siyasi hareketleri kapsayacak biçimde oluşturulması için çalışma yapıyor.

Kurulacak partinin kaynak ya da finansman sorununu çözmek için de gönüllü bağışlar değerlendiriliyor. İş dünyasından destek aldıklarını belirten kaynaklar, koşullu yardımların geri çevrildiğini kaydetti. Partinin kurucular kuruluna bazı isimlerin alınması karşılığında yüklü miktarda yardım vaatleri geldiği ancak bunun kabul edilmediği belirtiliyor. Finansman ya da kaynak arayışı ile etkili isimlerin transferine yönelik temaslar da sürüyor.

BASIN TOPLANTISI

Dün itibarıyla MHP’den istifa eden Koray Aydın, bugün saat 10.30’da Meral Akşener ile birlikte basın toplantısı düzenleyerek yeni partiye katıldığını ilan edecek. Teşkilatın ülkücü camiada ağırlığı olan Koray Aydın’a emanet edileceği ifade ediliyor.

Habertürk
Yorumlar (3)
küçükosmanoğlu 3 yıl önce
koray aydın MHP yi abad emişti ya şimdi maral akşenerde
Akamuranaydin 3 yıl önce
Partisine ihanet edenler.! Akparti modelini örnek almışlar galiba:)) hezimetin dibini yaşayacaklar.! Tarih onları asssla affetmeyecek. Hırs gözlerini köretmiş. RABBİM'in laneti hainlerin üzerine olsun.
Tahir 3 yıl önce
Şükürler olsun rabbime Türkiyenin başina öyle güclü bir lider nasip ettinki iç düşmanlsr ve dış düşmanlar ne yapsa deviremiyor.Ülkemizi asla bölemeyecekler.RTE ile Devlet Bahceli el ele omuz omuza vatanımızı emperyalistlere teslim etmiyecektir birlikten dirlik doğar.İstedikleri kadar partiler kursunlar hepsi boş

Gelişmelerden Haberdar Olun

@