banner491

Soylu: FETÖ'yle ilgili bir belge daha ortaya çıktı

Süleyman Soylu'dan FETÖ ile ilgili önemli açıklama

Soylu: FETÖ'yle ilgili bir belge daha ortaya çıktı
banner455
banner432

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "FETÖ ile ilgili yeni bir belge daha çıktı şimdi. O Pensilvanya'daki hainin bu işin tam göbeğinde olduğunun bir belgesi daha çıktı. O belgeyi Amerika'ya böyle kırmızı kurdeleyle göndereceğiz." dedi.

 Gaziosmanpaşa'da vatandaşlara hitap eden  Soylu, terörle etkili bir şekilde mücadele ettiklerini ve bunu yarım  bırakmayacaklarını söyledi.

Önemli çalışmalar yaptıklarını anlatan Soylu, şöyle konuştu:

"Her gün bize şunu anlattılar. 'Biz başaramayız. Biz  gerçekleştiremeyiz. Biz beceremeyiz.' Hatta dilimize şunu pelesenk ettiler.  'Bizden adam olmaz.' diye. Neden biliyor musunuz? Hep küçük fotoğrafla  uğraştırdılar. İstemediler ki biz fabrikalar yapalım, istemediler ki Marmaray  yapalım, istemediler ki Avrasya Tüneli yapalım, istemediler ki bölünmüş yol  yapalım,  istemediler ki şehir hastaneleri yapalım, istemediler ki tekno-kentler  yapalım, istemediler ki sanayi siteleri yapalım, istemediler ki 26 havalimanını  56 havalimanına çıkaralım, istemediler ki Osmangazi Köprüsü, Yavuz Sultan Selim  Köprüsü yapalım, insansız hava aracı yapalım, Altay tankını yapalım, Atak  helikopteri yapalım, savaş gemisi yapalım…Bunları istemediler.  Hep kendi  içimizdeki kavgalarla beraber, bir birimizin gözünü oyarak bu ülkenin yarınlarına  bakmayalım, dünyada ne oluyor ona bakmayalım istediler. Bize uzaktan parmak  sallandığı zaman ayaklarımız titresin, oturalım duralım. Şimdi oturmuyoruz,  durmuyoruz. Parmak sallasalar da bir işe yaramıyor."

Bu milleti hainlere teslim etmediklerini vurgulayan Soylu, şunları  söyledi:

"Bize her şeyi söyleyebilirler. Her türlü iftirayı da atabilirler.  Şunu yapmadınız, bunu yapmadınız diyebilirler. Ama size sadece şunu söylemek  istiyorum. Bize hangi iftirayı atarlarsa atasınlar, hiçbir önemi yok. Ama biz bir  şey yaptığımızı ve bu millete, bu milletin namusuna, onuruna halel  getirmediğimizi biliyoruz. Gezi olaylarını yaptılar, bize kumpas kurmak için,  17-25 Aralık'ı yaptılar, bize baskı kurmak için. 6-7 Ekim olaylarını yaptılar,  bize baskı kurmak için. 15 Temmuz'u yaptılar, bu milleti bir ihanet çetesine  teslim etmek için, bize baskı kurmak için. Ama bu milletin verdiği emanete ihanet  etmedik. Ve Allah şahittir, toprak da şahittir ve bu tarih şahittir."

''FETÖ ile ilgili yeni bir belge daha çıktı''

Terörle mücadelenin devam edeceğini dile getiren Soylu, "Yarın öbür  gün okursunuz. FETÖ ile ilgili yeni bir belge daha çıktı şimdi. O  Pensilvanya'daki hainin bu işin tam göbeğinde olduğunun bir belgesi daha çıktı. O  belgeyi Amerika'ya böyle kırmızı kurdeleyle göndereceğiz. Hele göndermesinler  bakalım. Her türlü hainliği yapmışlar.  O saatlerde her türlü konuşmayı  yapmışlar. Ama Allah milletimizden razı olsun. Çıplak elleriyle beraber F-16'lara  karşı bu ülkenin namusunu korudu." dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
tolga
tolga - 1 yıl Önce

Ne belgesi arıyorsunuz .En büyük canlı destekçisi siz değilmiydiniz.Bu saatten sonra hiç inandırıcı gelmiyorsunuz bu millete ,daha fazla bari rezil olmayın.25 HAZİRANDA bu millet gereken dersi verecektir size merak etmeyin.Daha düne kadar reisine ettiğin hakaretler diz boyuydu ne anlatıyorsun hadi ordan

As61
As61 - 1 yıl Önce

Akp li meclistekilerin hepsi Fettullah gülen hocaefendi diye hitap ediyorlardı şimdi feto demek zorundalar.Soyadın soylu ama yalan söylüyorsun Fetoşun siyasi ayağı Meclisteki AKP lilerdir. O yüzden senin fetoş demen hiçbir anlam ifade etmez.Fettoş neyse sizde osunuz

Mustafa gülec
Mustafa gülec - 1 yıl Önce

Sonunda en büyük fetöcü kendisi cıkarsa kimse şaşırmasın

Ugur
Ugur - 1 yıl Önce

Cok komiksiniz gercekten..belge bulmuşmuşlar..yavv zaten kendiniz tepeden tirnaga belgesiniz..hay Allahim yarabbim ya..

ibrahim çevik
ibrahim çevik - 1 yıl Önce

Fetö bankın 16 yıllık yöneticisini spk ya ata , gel memurları tutukla.. pensilvanya ziyeti resinlerindekileri tekrar vekil adayı yap, yav de git beee. diyecek söz yok. 24 haziranda FETÖ nüzüde Tayyip'inizide alıp gidin diyecek bu millet size.

Umut koç
Umut koç - 1 yıl Önce

Konuştukca batan adam.bumu Trabzonlu duruşu yazıklar olsun

BAŞKAN
BAŞKAN - 1 yıl Önce

Rabbim vatan ve millet için hayırlısı neyse onu nasip etsin. Fakat her seçim öncesi sizin gibiler iktidara hep böyle iftira, hakaret etmekten ne anlıyorsunuz anlamıyorum. Sizler ne kadar saldırıyorsanız , hükümet o kadar güç alıyor. Burada değil SANDIK ta son SÖZÜ söyleyelim.

Caner
Caner - 1 yıl Önce

Süleyman soyluya Türkiye'de yapılamaz deneni yapan adamdır, gidin başkasına çemkirin yanındayım yedirmem

banner441

banner472