Salih Akyüz’den iki önemli vizyon projesi – Boztepe Şelalesi ve Akyazı yaşam alanı

CHP Ortahisar Belediye Başkan Adayı Salih Akyüz vizyon projelerini açıkladı.

Siyaset 10.03.2019, 12:13 10.03.2019, 12:16

Haber61 – Haber Servisi – CHP Ortahisar Belediye Başkan Adayı Mimar M. Salih Akyüz projelerini anlattığı toplantıda iki önemli vizyon projesinin sunumunu yaptı.

İlk proje olarak Akyazı Stadının yanına yaşam alanı planladıklarını söyleyen Akyüz ikinci olarak ise Çömlekçi kentsel dönüşümü içerisinde yeralacak Boztepe Şelale Projesi yapacaklarını ifadelerini kullandı.

Akyüz projelerle ilgili olarak şunları söyledi;

VİZYON PROJESİ: AKYAZI YAŞAM ALANI

Düşündüğümüz bir vizyon projesi ile Akyazı’da dönme dolap ve festivaller alanının yapılacağı bir yaşan alanı gerçekleştireceğiz.

BOZTEPE ŞELALESİ

Dünyanın en yüksekten akan yapay şelalelerinden birine sahip olabiliriz. Çömlekçi Arafilboyu kentsel dönüşümünde bir yapay şelale ve yaşam alanı yapılabilir. Bu dünyada çok örneği olan bir proje değil. Bu nedenle çok sayıda insanı buraya çekebiliriz.  
 

Yorumlar (9)
Gurbet Trabzon 2 yıl önce
Yaparmı "yapar.başkaları gibi 61 proje palavrası atıp 6 proje bile yapmayanlar gibi deyil.Salih akyüz yapar.CHP yapar.akparti satar.
Turgay 2 yıl önce
Şelale kimin aklına geldi ise gerçekten müthiş bir fikir . İnşAllah kazanırsınız ve bu projeyi hayata geçirirsiniz.
oguz 2 yıl önce
bizim millet bunlardan anlamaz arsasina kac kst veriyon
Ali 2 yıl önce
Ben beyendin ama akyazı yesil alanı daha fazla olmalı kafe yol derken yeşil alan kalmıyor yüzde 80 yesil alan olmalı dogal bir park
Horyanlı kazim 2 yıl önce
Biraz alçak ata civciv lerde yesin sizde belediye başkanlığı olduğunda ne yaptınız ve bu tip porjeler seçim zamanı hatiriniza geldi bendiyorumuki benim şehrime seçim zamanı vad deyil icrat istiyoruz bunu kim güzel bir şey yaparsa vatandaş lar untmaz,
Goooll 2 yıl önce
Projeler cok guzel ozellikle akyazi projesi insAllah secilirsiniz kumsallarimizi maffetti bu zihneyet yillardan beri ozelliklen ve ozelliklen akyazi projesini cok beyendim
Metin 2 yıl önce
Hayal etmek bile güzel sey.Seçimlerden sonra verilen sözler,hayal edilenlerde güzel.
reis 2 yıl önce
akyazı alanı ts nın değılmı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@