Murat Zorluoğlu'ndan ilk açıklama - "Hemşehrilerime müteşekkirim"

Trabzon Büyükşehir Belediye başkan Adayı Murat Zorluoğlu açıklama yaptı.

Siyaset 31.03.2019, 22:34 31.03.2019, 22:58
Murat Zorluoğlu'ndan ilk açıklama - "Hemşehrilerime müteşekkirim"

Haber61 - Haber Servisi - Cumhur İttifakı AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayıyken resmi olmayan sonuçlara göre Trabzon’un yeni büyükşehir belediye başkanı olan Murat Zorluoğlu, il genelinden kendisine gösterilen teveccüh ve desteğe karşılık bir teşekkür mesajı yayımladı.

Hemşehrilerine; Hakk’tan, hakikatten, tevazudan, samimiyetten, gayretten ve Cumhur İttifakı’ndan yana olmalarından dolayı şükranlarını sunan Zorluoğlu, 31 mart yerel seçim sonuçlarının ülkemiz ve Trabzon için bir kez daha hayırlara vesile olmasını diledi. 

112 gün süren seçim kampanyası süresince kendisini destekleyen başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, defaetle Trabzon’a gelerek sahada destekçisi olan bakanlara ve partisinin Trabzon milletvekillerine özellikle teşekkür eden Zorluoğlu, İl ve ilçe teşkilat mensuplarıyla Cumhur İttifakı’nın paydaşı MHP’lilere de müteşekkir olduğunu söyledi.

Seçimlerinin ülke genelinde huzur ve güven ortamında geçmesini sağlayan güvenlik güçlerine de şükranlarını sunan Zorluoğlu, sözlerine şöyle devam etti:

“Trabzon’da olgun bir ortamda seçim kampanyası yürüttük. Bu seviyeli ve saygın siyasi atmosfere katkıda bulunan tüm partilere ve adaylarına da teşekkürlerimi iletiyorum. Demokrasi şöleni olarak nitelendirdiğimiz seçimlere katılarak, iradesini beyan eden tüm Trabzon halkına ise yürekten teşekkür ediyorum” dedi.
 
Trabzon’un tercihini yine adaletten, hakkaniyetten, liyakattan ve Türkiye’nin geleceğinden yana kullandığını ifade eden Zorluoğlu, “Milletimiz her zaman olduğu gibi 31 Mart yerel seçimlerinde de 82 milyonun gücünü, mazlumların duasını, Müslümanların desteğini arkasına alan genel başkanımız, Cumhurbaşkanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkmıştır. Allah milletimizden razı olsun” diye konuştu.

Mesajının sonunda, tüm hemşehrilerine seslenerek, “Emanetinizi aşkla, sevdayla, coşkuyla ve heyecanla taşıyacağımdan ve görev sürem boyunca gönlümdeki Trabzon sevdasını bir an bile kaybetmeden hizmetinize koşacağımdan hiç şüpheniz olmasın” diyen Zorluoğlu, ‘daima millet, daima hizmet’ parolasıyla çalışacağını sözlerine ekledi.

Yorumlar (19)
davut 2 yıl önce
Sıfır icraat ile geçen 17 sene sonra bir 5 sene daha ne yol, ne ray hiçbir hizmet alamayacak olmak üzücü. Ceket koysalar zaten seçilecek
Sedat 2 yıl önce
Adaletsizliğe yine prim.
2010 2011 şampiyonu Fenerbahçedir dedi Trabzon
emrah 2 yıl önce
kupam nerde kupamı verin ıngaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ıngaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
King 2 yıl önce
Sevgili başkan ulaşım olayını çöz ilk işin bu olsun...
murat 2 yıl önce
inşAllah torpil menfaat ve adaletsizlik son bulsun hayırlı olsun
ERDEM AKSOY 2 yıl önce
2011 şampiyonluk kupasını ağzınıza almayın sizden hiç bir şey olmaz kartından yapılmış kaplansınız.
veli 2 yıl önce
başkan tebrikler .inşAllah gümrükçüoğlu gibi davranmazsın millete yüksekden bakmazsın dediğim deik yapmazsın .bu sürecde nasılsan halkla öyle devam edersin
Orhan yetim 2 yıl önce
Ahmet m.genç bunu da harcar,demedi demeyin.ne kendi iş yapar nede başkasına yaptırır
who is me 2 yıl önce
sen seçilmedin partin seçildi.bunu sende biliyorsun.ve hiç bir şey yapamayacağınıda herkes biliyor.trabzon siyaset olarak yalnız kaldı.Kimse sahip çıkmıyır .üzüntü verici.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@