Milletvekili aday adaylığı başvurusu sona erdi - AK Parti Trabzon'da kaç aday adayı var?

Milletvekili aday adaylığı başvurusu sona erdi. Trabzon'da kaç kişi Milletvekili aday adayı oldu?

Siyaset 03.05.2018, 11:26
Milletvekili aday adaylığı başvurusu sona erdi - AK Parti Trabzon'da kaç aday adayı var?

Haber61 - Haber Servisi - 24 Haziran'da yapılacak olan seçimler öncesinde AK Parti'de Milletvekili aday adaylığı süreci sona erdi.

Bu süre içerisinde AK Parti Milletvekili aday adayı olarak İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Milletvekilleri Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar ve Salih Cora'nın da aralarında bulunduğu toplamda 59 kişinin başvuru yaptığı öğrenildi.

6 Milletvekili adayının belirlenmesi öncesinde AK Parti Trabzon'da 5 Mayıs 2018 Cumartesi günü temayül yoklaması yapılacak. 

İŞTE AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI LİSTESİ

Milletvekili aday adaylığı başvurusu sona erdi - AK Parti Trabzon'da kaç aday adayı var?

Yorumlar (4)
Remzi-61 3 yıl önce
Sayın Süleyman soylu hariç,Ak parti yeni adaylarla yola çıkması lazım,Sayın Soylu halkla içiçe,fakat diğer milletvekilleri olduğu gibi kibir akıyor ve halktan uzak,ayrıca Trabzon'a bir katkıları da yok,birileri var diyorsa söylesinler öğrenelim.
Hasan Basri 3 yıl önce
Trabzon vekillerin hevesi değişmesi gerekli.hatta belediye baskanlarida
Fetih 3 yıl önce
Trabzon milletvekillerinin ve belediye başkanlarının değişmesi gerekiyor. Sn Soylu hariç hepsi hemde. Gerçi gelen gideni aratır. Kaç yıldır iktidarını ve belediye elinizde trabzon ekonomik olarak bitti mavi ile yeşil bitti. Şuan yazarken fark ettim size oy vermek Trabzonuma büyük haksızlık. Biraz ceza çekmeniz lazım bu seçim. Trabzon'un kadrini kıymetini anlayın. Trabzonsporu da bataklığa attınız. Oy yok sizlere asla.
sarkan 3 yıl önce
aynen

Gelişmelerden Haberdar Olun

@