7m


7m

hyundai

MHP'li belediye başkanı Birol Şahin hakkında flaş karar

Birol Şahin MHP'nin 'belediye başkanları' listesinden düşürüldü duyurdu.

Siyaset 15.01.2020, 11:05
MHP'li belediye başkanı Birol Şahin hakkında flaş karar

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Tokyo’ya gidecek olan Filenin Sultanları ile ilgili sosyal medya hesabından çirkin bir mesaj paylaşan MHP’li Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin hakkında soruşturma başlatıldığını açıkladı. Durmaz, Şahin'in MHP'nin 'belediye başkanları' listesinden düşürüldüğünü de duyurdu.

Kararlarını Twitter'dan duyuran Durmaz, ''Sayın Devlet Bahçeli beyin talimatlarıyla Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, belediye başkanları listemizden düşürülmüştür'' dedi.

NE DEMİŞTİ?

MHP’li Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın Almanya’yı yenerek Tokyo’da olimpiyatlara katılma hakkı elde etmesinin ardından yayınladığı mesajda, “Allahu Teala’nın örtünün vücut hatlarınız belli olmasın emrine karşı çıkarak, açılıp saçılacaksın, kendini teşhir edeceksin sonra da Tokyo’ya gidiyoruz diye sevineceksin. Dünya şampiyonu olsan ne yazar. Müslüman kadın adap ve haya sahibidir. Yaptığı her işte Allah rızası gözetir. Dinimize göre kadınlar kendi aralarında spor yapabilirler. Erkekler huzurunda açık saçık olarak değil” demişti.


Yorumlar (1)
huan mata 2 yıl önce
Birol şahin'e katılıyorum. Allah'ın emrini söylemek de suç oldu. Önceden bayan spiker çıktımı büyüklerimiz tv'yi kapattırırdı. Şimdi bizim kızlarımız atlet kilot dünyaya teşhir ediliyor. Allah hidayet versin bize

Gelişmelerden Haberdar Olun

@