banner441

Kılıçdaroğlu'nun kardeşine şok !

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşinin inşaat bekçisi olduğunun ortaya çıkmasının ardından işten atıldı CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Maliye'nin denetimine takılmasın diye inşaat sahibi tarafından işten atıldı. CHP Genel Başkanı K

Siyaset 23.01.2013, 14:40
Kılıçdaroğlu'nun kardeşine şok !

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşinin inşaat bekçisi olduğunun ortaya çıkmasının ardından işten atıldı

 
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Maliye'nin denetimine takılmasın diye inşaat sahibi tarafından işten atıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, İzmir Gaziemir Seydi Baba Türbesi ve Rekreasyon Projesi’nde bekçi olarak çalışan en küçük kardeşi Celal Kılıçdaroğlu’nun bu sabah işten çıkartıldığı öğrenildi. 
 
Kılıçdaroğlu, sabah saatlerinde toplanan partisinin MYK toplantısında “Kardeşim Celal’i işten çıkartmışlar” dedi. Gelişmeyle ilgili olarak konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin de “Genel başkanımızın kardeşinin çalıştığı şirkete yönelik bir denetim süreci başlatılmış. Maliye defterlerini incelemeye almış. Bu sürece bağlı olarak Celal Kılıçdaroğlu bu sabah işten çıkartılmış” dedi. Tekin, “Eşkıya dağda değil, kente inmiş. Namuslu bir siyasetçinin, evine alın teriyle kazanılmış parayla alınmış ekmek götürmekten başka derdi olmayan kardeşine bile tahammül edilemiyor. Celal beyin bekçilik yaptığına ilişkin haberin gazetelerde yer almasının ardından maliye şirkete yönelik denetim başlatmış.Bu denetimden korkulmuş olacak ki yönetim işten çıkartma gerçekleştirmiş" dedi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@