Kılıçdaroğlu'ndan flaş istek!

Kılıçdaroğlu Hollanda ile ilişkilerin askıya alınmasını istedi

Siyaset 12.03.2017, 15:22 12.03.2017, 15:50
Kılıçdaroğlu'ndan flaş istek!
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Hollanda ile yaşanan diplomatik krizin ardından çok önemli açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu, hükümete seslenerek "Lütfen Hollanda ile ilişkileri askıya alın." dedi.

"HOLLANDA İLE İLİŞKİLERİMİZİ LÜTFEN ASKIYA ALIN"

İşte Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarından satırbaşları:

"Şimdi hükümete net açık çağrıda bulunuyorum. Eğer Türkiye'nin bakanını Hollanda2ya sokmuyorlarsa, büyükelçiliğe gidemiyorsa Hollanda ile ilişkilerimizi lütfen askıya alın. Her türlü desteği vereceğiz. Almanya, yine bizim bakanlarımıza engellemelerde bulunuyorlar.


"ALMAN ASKERLERİNİN İNCİRLİK'TE NE İŞİ VAR?"

Alman askerlerinin incirlik'te ne işi var? Bir daha söylüyorum. Bizim bakanlarımızı Türkiye'nin bakanlarını Almanya'ya sokmuyorlarsa, Alman askerlerinin İncirlik'te ne işi var? İsrail gibi, Rusya gibi olmasın."


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (10)
misafir 4 yıl önce
Rus uçağını düşürdüklerinde ne diyordu bunlar?Kimseden özür dilemeyiz.Ne oldu sonra?Putinin ayağına gidip özür mektupları yazıldı.Bunların milli duruşu budur.Milli duruş Ecevit de vardı.Ambargo ve tehditlere rağmen o zamanın şartlarıyla Kıbrısa asker öıkardı Karaoğlan..
Metin K. 4 yıl önce
Bakan olarak ilkkez dogru konustun Kilictaroglu,evet Incirliküstünde ne isi var yabancilarin.Türkiyeye sokulan Nifak hep oradan yayiliyor.Dogudaki kardeslerimizi yaniltanda onlardir..
Remzi 4 yıl önce
Yapamazlar bunlar ancak yalancı pehlivan gibi bağırıp çağırırlar.Kime rest çektilerse birsenede kıvırp eskisinden samimi oldular.
adnan 4 yıl önce
akp kendi bilerek yapiyor herzaman oyle oluyor ve halki galyana getirip oyu kapiyor hic bi avrupa ulkesinde turklere karsi birsey yok uydurma kucuk seyler olmustur buyutup bu ulkedeki insanlarin huzurunu bozmayin
ibrahim çevik 4 yıl önce
kof pehlivan bu akp.. İsrail'e vanmunit çekenler, Mavimarmara ile gidenlere 'banamı sordunda gittin' demek zorunda kalmadımı..
hhh 4 yıl önce
çok güzel söylemiş ...
Vatandaş 4 yıl önce
Daha düne kadar ülkeni ve cumhurbaşkanını onlara şikayet ederdin ne oldu Kemal efendi
misafir 4 yıl önce
Bırak şimdi Kılıçdaroğlu'nu..Haydi bekliyoruz Hollanda ile ilişkileri kesilmesini.Öyle yok misliyle karşılk verecez,yok haddinizi bildirecez,yok portakal soyup suyunu çıkarcazla olmuyor bu işler.Haydi bakalım kesin Almanya ve Hollanda ile tüm ilişkileri.
Necmi 4 yıl önce
Eger senin böyle bir istegin varsa o hükümet bizim hükümetimiz bizde sen istedigin icin yapmıyoruz cünkü size güven olmaz bugün böyle der yarın kıvırırsın cünkü batı senin baban sözünden cıkmazsın sen git kendi işine bak bu devleti yönetenler ne yapacaklarınıda bilir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@