alexa metrics

banner560

banner572

İşte Binali Yıldırım'ın yeni görevi

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Türk Devletleri Teşkilatı (TDT) Aksakallılar Heyeti Başkanı olarak atandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan "Aksakalımız olarak da Binali Yıldırım Beyi bu konuda teklif ettik, kabul gördü ve Türkiye'nin aksakalı olarak buradaki hizmetlerini sürdürecek." açıklamasında bulundu

Siyaset 13.11.2021, 09:44
İşte Binali Yıldırım'ın yeni görevi

Türk Devletleri Teşkilatı (TDT) Aksakallılar Heyeti Başkanı olarak atanan AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, "Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere, TDT başkanlarına, desteğini ve tebriklerini ileten herkese teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Binali Yıldırım, Twitter'daki paylaşımında, Türk Konseyi 8. Zirvesi'nde tarihi kararlar alındığını belirterek, zirvede Türk Konseyi'nin isminin "Türk Devletleri Teşkilatı" olarak değiştirilmesinin hayırlı olmasını diledi.

 İki yıldır dönem başkanlığı yapan Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'e ve Azerbaycan halkına gösterdikleri çabalardan dolayı teşekkür eden Yıldırım, şunları kaydetti:

"Dönem başkanlığını devralan ülkemiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde iş birliğimizi daha da geliştirmek için var gücüyle çalışacaktır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleri ve üye ülke başkanlarının onayı ile Türk Devletleri Teşkilatı Aksakallılar Heyeti Başkanı olarak atanmam sebebiyle başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere, TDT başkanlarına, desteğini ve tebriklerini ileten herkese teşekkür ediyorum."


Yorumlar (2)
Güldürükcü 2 hafta önce
Bu görevini hemen Erdogana devreder!
Secilemeyipte en yüksek mevkilere erisen nadir birisi.
Vah vah.
Mantıksız 2 hafta önce
Onca Rezilliklerden sonra, hâlâ bunlara görev veriliyorsa, bu Ülkede çok ciddi bir Otoriter Boşluğu, Deliği, Kuyusu var demektir !! Aksakallılar mı ? Bana öyle geliyor ki, zamanı geldi mi, Sizi o Aksakallılar da kurtaramayacak !!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@