banner572

İsmail Küçükkaya: Binali Yıldırım'a hakkımı helal etmiyorum!

İsmail Küçükkaya seçim sonrasında Binali Yıldırım'a hakkını helal etmediğini söyledi.

Siyaset 24.06.2019, 11:58 24.06.2019, 12:04

Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’ın seçime bir hafta kala çıktıkları ortak canlı yayının moderatörlüğünü yapan gazeteci İsmail Küçükkaya, yayından önce The Marmara otelinde Ekrem İmamoğlu ile yaptığı görüşme nedeniyle adeta linç edilmişti. Konuyla ilgili defalarca açıklama yapan ve görüşmelerden Binali Yıldırım ve ekibinin haberdar olduğunu dile getiren Küçükkaya, muhataplarından beklediği yanıtı alamamış, yandaş medyada ve sosyal medyada yürütülen lincin önüne geçememişti.

“HAKKIMI HELAL ETMİYORUM ÇÜNKÜ…”
Konuyla ilgili bugün canlı yayında bir açıklama yapan İsmail Küçükkaya, “Binali Yıldırım’a hakkımı helal etmiyorum. Onu Allah’a havale ediyorum.” dedi.


İşte Küçükkaya’nın o sözleri:
“Ben Binali Yıldırım’a hakkımı helal etmeyeceğim. Neden biliyor musunuz? Çünkü o her şeyi biliyor. Danışmanları her şey biliyor. Türkiye’nin gözü önünde oldu her şey. Kendisine baskı yaptılar. Belki yanlış bilgiler verildi. Normalde kendi kendime kalsam hakkımı helal ederim. Kimlere  ne haklar helal ettim ben. Ama bu kez Binali Yıldırım’a hakkımı helal etmeyeceğim. Kendisini Allah’a havala ediyorum. Çünkü maalesef annem her şeye tanık oldu. Annem İstanbul’da kalmayı sevmemesine rağmen diş tedavisi için bendeydi. Yaşadığım bu süreci maalesef onun yanında konuşmak zorunda kaldım. O nedenle hakkımı Binali Yıldırım’a hakkımı helal etmiyorum. Onu Allah’a havale ediyorum.”


Yorumlar (25)
HAKİKAT 2 yıl önce
hadi ordan..dünyada ki en büyük sahtekarlardan birisiniz.
Haktan Şaşmaz 2 yıl önce
Sela 61. Sen ve senin gibi ahmakların yüzünden ak parti iktidarına kadar türkiyeye bir çivi çakılmadı. Gelen yedi giden yedi. Türkiye 7 kocalı Hürmüz gibiydi. Vurun mazluma misali. Ama siz bunları göremeyecek kadar ya ahmak yada koca bir nankörünüz.
sela61 2 yıl önce
ahahahaa... ne o zorunuzamı gitti.
daha durun bu iyi günleriniz.
Kenan 2 yıl önce
Acaba Binali sana hakkını helal ediyormu
karadeniz61 2 yıl önce
Binali yildirim da kim oluyor
ali 2 yıl önce
ne hakkı varmış ki
Ilhan 2 yıl önce
Bu yalancı haktan mı bahsediyor kumpascı
Kumpas mı ? 2 yıl önce
Kumpastan bahsedenlere bak kumoas deyince insanların aklına açık ara akp geliyor kumpaslarla ele geçirdiğiniz türk ordusu kumoaslarla ele geçirdiğiniz medya kumpaslarla wle geçirdiğiniz sermaye saymakla bitmez ismaili bilemem ama kumpas dümen denince akla akp gelir.
Sürmeneli 2 yıl önce
Otel odasında basıl ondan sonra hak de! Amerikan basiti!
imam 2 yıl önce
müşlümanlığından süpheli olanlar helala haram lafları ediyor .

kıyamet yakın

müslüman kolla kendini .
cevdet yıldız 2 yıl önce
bütün sahtekahlıklar sizde hile sizde adaletsizlik sizde hak hukuksuzluk sizde haram yemek sizde birde ismail kücük kayayı sucluyorsunuz bir tefada doğruyu görün
adnan 2 yıl önce
adami bin yalan kendi secti cunki kunpas kurmustu akp ve mhp bahceli zaten dusmandi adama bu arada imam oglu nuda harcama pesindeydi hoggabazlar ama halk bin yalan ve cevresini iy taniyordu herkese bir iftira atan cete kendi kazdigi kuya dustu
ahmet 2 yıl önce
chp tüm oyları saydırmadı seçimin iptal olacağını biliyordu sayılsa kaybedebilirdi.cenaze olayıda bir tuzaktı mağdurları oynamaktı burada 2 kişinin büyük hatası (birisi bizim bakan) sonucundada (apo olayıda büyük bir hata)parlatılan ekrembey seçimi büyük farkla kazandı.olay bu kadar basit
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@