banner441

İmamoğlu'ndan kırık sandalye açıklaması

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu, 'Sandalye niye kırıktı? Onu Cumhurbaşkanlığı araştırsın. Oturduğumuz yerler belliydi' dedi.

Siyaset 12.09.2019, 12:32
İmamoğlu'ndan kırık sandalye açıklaması

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, kısa süre önce İBB'ye devredilen Esenler Otogarı'nda incelemelerde bulundu.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan İmamoğlu şunları ifade etti:

"Bugün bir ara tespit yapmak istedim Otogar'da. Önce otopark kısmını İSPARK olarak teslim aldık. Akabinde otobüs giriş çıkışlarını da denetim altına aldık. Bütün kiracıların muhatabı artık İstanbul Büyükşehir Belediyesi'dir. Dolayısıyla İBB mal sahibidir. Başkası değildir. Bu bir lütuf değil, 16 milyon insanın hakkını teslim almaktır. Geçmişe dönük de usulsüz işlem varsa onlarla ilgili arkadaşlarım da takipçisi olacaktır. Biz otogarın, yeni bir otogara taşınmasını önemsiyoruz. Yeni otogarın nerede olması gerektiği konusunda ortak karar alacağız. Buranın sorunlarının çözümü için tarih vermek isitiyorum. Ekim sonu burayı tekrar ziyarete geleceğim."

'KIRIK SANDALYE' AÇIKLAMASI

İmamoğlu, dün Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndan büyükşehir belediye başkanları ile düzenlenen toplantıda oturduğu koltuğun kırık olmasıyla ilgili de konuşan İmamoğlu, "Oturduğumuz koltuk durup, dururken kırıldı. Sayın Cumhurbaşkanı israf yaptın dedi. Ben de bu israf değil, sandalye kırık dedim. Olsun ikinci sandalyeye daha sağlam oturuyoruz dedim. Bu tabi öyle bir magazin durum oluştu. Sandalye niye kırıktı? Onu Cumhurbaşkanlığı araştırsın. Oturduğumuz yerler belliydi."diye konuştu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (5)
abdi abi 5 ay önce
antrikot sahnesindeki garsonun nasıl özel kalem müdür yardımcısı olduğunu anlat ekremim...altın koza sizin olmalı bu yıl..oskar değil ama sizi tatmin eder..
hasan 5 ay önce
imamoğlu mu kırdı sandalyeyi?
yazık 5 ay önce
bu kadar adice bir oyunu kendine yakıştıranlar utanmıyor ilginç. böyle kendine verilen imkanları hor kullannalardan o güç alınır hakedene verilir. isterse devleti kendine bağla yine de elinden alınır. bu böyle bilinsin.
mağdurum da mağdurum 5 ay önce
mağdur edebiyatında şimdi de yeni kılıf sandalye mi? :)))
ayhan özdemir 5 ay önce
Ekonun yeni marifeti tiyatro bilmem kaç. Ya koskoca Tayyip ERDOĞAN işi gücü bıraktı adamın sandalyesini kırdı …..:)) vAllahi İstanbul için bu adam utanç kaynağı. İatanbulda halk ekmeğin poşetli satılanlarına % 40 zammı yapıştırdı. Mınubusler taksiler zamlandı. Baktı ki istanbulu yönetmek beylikdüzünü yönetmeye benzemiyor makam aracı tiyatrosu yaptı tutmadı öğrendik ki iski için 997 yeni araç almış yeni kapıda sergilediği araçları tekrar hizmete sokmuş. Demek ki seçim öncesi ne söyledi ise yalan mış. Allah bu adamın şerrinden tüm ülkeyi korusun. Ha birde bu hdp önünde eylem yapan analar için güzel birkaç kelam neden edemiyor acaba ? Ederse bir yerleri mi ağrır? Yada sosyal demokrasi yara mı alır?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@