İmamoğlu İstanbul'da başkanlarla buluştu

Adı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için geçen Trabzonlu İmamoğlu CHP'li belediye başkanlarıyla buluştu

İmamoğlu İstanbul'da başkanlarla buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için adı geçen Beylikdüzü Belediye Başkanı Trabzonlu Ekrem İmamoğlu, CHP’li ilçe belediye başkanlarıyla bir araya geldi.

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için adı geçen Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP’nin İstanbul’daki 13 ilçe belediye başkanıyla bir araya geldi. Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen toplantıda Ekrem İmamoğlu ve ilçe belediye başkanlarıyla basına kapalı görüşme gerçekleştirdi.

Toplantı öncesinde kısa bilgi aktaran Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Rutin toplanan belediye başkanlarıyız. Çok defalar toplanıyoruz, bazen ayda bir bazen de bunu sıklaştırabiliyoruz. Dolayısıyla şu anda gündemde sohbetimiz var. Tabi bu sohbette hem ilçelerimizi hem de İstanbul’u konuşacağız” dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yilmaz Baltas
Yilmaz Baltas - 1 hafta Önce

Yolun açık olsun güzel insan.

Astsb
Astsb - 1 hafta Önce

Laikliği din karşıtı olarak gören geri zekalı Yusuf isimli tonoz zavallı çok cahil kalmışsın dinin partiyle devletle ne alakası var.

Yusuf
Yusuf - 1 hafta Önce

Çok iyide işin içinde chp" olunca insanların aklına "chp=laiklik(din karşıtı) geliyor. Ve aday profillrinin önemi kalmıyor. Şu bi gerçek tayyiperdoğan chpden aday oldun alacağı oy chp ninkini 1 puan geçmez. Bilmem anladabildimmi. Chp liler kızmayın da gerçeği görüp kendinize gelin

yshn
yshn @Yusuf - 1 hafta Önce

sende beyin olsa açıp da laikliğin anlamına bakarsın en azından.

hemi
hemi - 1 hafta Önce

hayirli olsun garanti secilecek

halim
halim - 1 hafta Önce

benim adima baskalari yorum yaziyor burada .
ekrem beyin CHP li oldugu icin trabzonlularin ona oy verecegine inanmiyorum . hirsizi akp den aday koy istanbula hirsiz kazanir .

banner421

banner426

banner432

banner443

banner441