Hüseyin Örs'ten ittifak ziyaretleri

İyi Parti Trabzon 1.sıra milletvekili adayı Hüseyin Örs bugün SP,CHP ve DP il başkanlıklarına ziyaretlerde bulundu.

Hüseyin Örs'ten ittifak ziyaretleri

Advertisement Advertisement

İlk ziyareti sp il başkanlığına gerçekleştiren  Hüseyin Örs burada il başkanı Ahmet Yakuphan tarafından karşılandı.

Ziyaretlerle ilgili açıklamalarda bulunan İyi Parti Trabzon 1.sıra Milletvekili Adayı Hüseyin Örs şunları söyledi: 


Saat:14.00 SP ZİYARETİ AÇIKLAMASI
“Millet iradesinin önüne konan engelleri kaldırmak her siyasi partinin temel görevidir. Siyasi partiler ve seçim kanununda yapılan değişiklikler milli iradenin tecellisine mani düzenlemeler ve engellerle dolu idi. İşte bu noktada memleket meselelerine farklı bakan kendi görüşlerine göre farklı çözüm yolları öneren siyasi partilerin seçim işbirliği yapması millet iradesinin TBMM de temsil edilmesi açısından büyük önem kazanmıştır. Bu düşünceyle CHP, DP, İYİ PARTİ ve SP 24 HAZİRAN 2018 DE yapılacak seçimlerde seçim işbirliği yapmıştır. Millet ittifakının milletimize hayırlar getirmesini temenni eder ülkemizin bir an önce huzur ve refaha kavuşmasını temenni ederim.


Saat:15.00 CHP ZİYARETİ AÇIKLAMASI

CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun Tarafından Karşılandı. Toplumsal ayrışma ve kutuplaşmaya son vermek halkımızın özlediği huzur kardeşlik ve güven ortamını sağlayıp adil ve güvenli bir seçim yapılmasını sağlamak adına yapılan millet ittifakı çok önemlidir. Bu noktada verilen demokrasi mücadelesinde CHP’sinin yapmış olduğu katkı çok daha anlamlı olmuştur. Verilen bu zorlu demokrasi mücadelesinde ki katkıları nedeniyle CHP’ye Türk milleti ve demokrasi adına teşekkür ederim.CHP2nin bu süreçteki katkısı Türk demokrasi tarihine altın harflerle yazılmıştır.


Saat:16.00 DP ZİYARETİ AÇIKLAMASI

DP Trabzon İl Başkanı Ercan Şılbır Tarafından Karşılandı. “YETER SÖZ MİLLETİNDİR ”diyerek demokrasi tarihine geçen bir siyasi akımın mensuplarıyla birlikte olmaktan çok mutluyum. Demokrat partili bir ailenin çocuğu olarak burada bulunmak benim için ayrı bir önem arz etmektedir. Burada bulunan herkes benim aile fertlerimden biri gibidir. Burada kendimi misafir gibi hissetmiyorum çünkü baba ocağındayım. İnşallah sayın genel başkan Gültekin uysal beyde afyonda millet ittifakının 1.sırasında seçilerek demokrat partiyi TBMM sinde temsil edecektir. 

Gerçekleştirilen ziyaretlere iyi parti 3.sıra milletvekili adayı dr.tuğba bayraktar aydın,iyi parti büyükşehir belediyesi meclis üyesi ali sağır,iyi parti ortahisar meclis üyeleri derviş köz ve davut Çakıroğlu katıldı.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2018, 00:14

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fırtına 61
Fırtına 61 - 12 ay Önce

Hüseyin hocam senin yerin MHP'dir. Ne işin var senin iyi parti de? Boşa zaman harcama oralarda, yuvana geri dön...

abdi abi
abdi abi - 12 ay Önce

hdp yi unutmuş...

salih
salih - 12 ay Önce

Huzurumuzu bozmayın yeter.

banner426

banner204