Haydar Revi'den Trabzon'a teşekkür

Trabzon'dan 4 milletvekili çıkaran AK Parti'de Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, kendilerine oy veren Trabzonlulara teşekkür ederek seçim zaferini kutladı.

Haydar Revi'den Trabzon'a teşekkür
banner432

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi 24 Haziran Seçimlerinde Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan'a ve AK Partiye verdiği desteklerden dolayı tüm Trabzonlulara teşekkür etti. 

Yeni bir dönemin başladığını belirten Revi " Artık Ülkemiz Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçmiştir. Yeni yönetim sistemi Ülkemize, Milletimize, İslam Alemine ve tüm dünya mazlumlarına hayırlı uğurlu olsun."dedi. 

AK Parti Trabzon teşkilatlarının gece gündüz demeden var gücüyle çalıştığının altını çizen Revi " Bu başarıda emeği olan Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanımıza ve yönetimine, Milletvekili Adaylarımıza, İl yönetimimize, İlçe Başkanlarımıza ve yönetimlerine Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza ve yönetimlerine, Milletvekili Aday Adaylarımıza ve partimize gönül veren tüm dava arkadaşlarımıza ve Trabzonlu hemşerilerimize cani gönülden teşekkür ediyorum. " ifadelerini kullandı. 

24 Haziran seçimlerinin çok demokratik bir ortamda yapıldığını vurgulayan Revi konuşmasını şöyle sürdürdü: " Bütün siyasi partiler kendi tanıtım ve seçim çalışmalarını demokratik şekilde gerçekleştirdi. Netice itibariyle milletimiz de bütün siyasi partileri dinleyerek kararını sandığa yansıttı. Milletimiz kararını verdi. Dünya Lideri Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı Devlet Başkanı ve AK Partiyi de 1. Parti yaptı. Milletimizin ne dediyse o oldu."

Yeni dönemde büyük yatırımların irade, erdem ve cesaretle devam edeceğini söyleyen Revi " AK Parti bir icraat partisidir. Bizler milletimiz ve tüm insanlık için çalışmaya üretemeye ve ülkemizi dünyanın en büyük ekonomisi olan 10 devletten birisi yapmaya çalışacağız." şeklinde konuştu. 

Trabzon'a yapılan yatırımların ve vaadedilen büyük projelerin hepsinin gerçekleşeceğini de ifade eden Revi " Ne söz verdiysek hepsini yapacağız. Büyük projelerimizi tamamlayarak Trabzon'u dünyada parmakla gösterilen bir büyük şehir haline dünya kenti haline getireceğiz."dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Firtina
Firtina - 12 ay Önce

Yılmak yok yolmaya devam hiç kimseye oy vermedim ne bunlardan memnunum nede karşısına çıkanlardan umudum vardı inşAllah hayırlı olur 16 senede olmayan nasıl olur bilmiyorum ama bidaha fındık ucuz mazot pahalı diyene rastlarsam ağzına kürekle vuracam

Güven
Güven - 12 ay Önce

Millet adalet diyor kupa diyor nerede bunlar riv riv riv

SIRADAKİ HABER

banner393