7m


7m

hyundai

Gelecek Partisi Trabzon'da yeni atama

Gelecek Partisi Trabzon'da Gençlik Kolları Başkanı belli oldu

Siyaset 18.09.2020, 18:20 18.09.2020, 18:25
Gelecek Partisi Trabzon'da yeni atama

Haber61 - Haber Servisi - Gelecek Partisi Gençlik Kolları Trabzon İl Başkanı atandı.

Bugün yapılan bir törenle Gelecek Partisi Trabzon Gençlik Kolları İl Başkanlığına atanan Sinan Yıldırım, yetki belgesini Hasan Kamil Velioğlu'ndan aldı. 

Gelecek Partisi Trabzon İl Başkanı Hasan Kâmil Velioğlu, “Siyasetin gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için yapılması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle gençler bizim siyasetimizin olmazsa olmazıdır. Gençlerin taleplerini anlamadan, düşüncelerini dinlemeden yapılan siyaset ülkeye katkı sağlamayacaktır. Bu nedenle Parti tüzüğümüzde, Gençlik Kolları Başkanımızın aynı zamanda İl Başkan Yardımcısı olacağı yazılmıştır. Sinan Yıldırım kardeşimizin bu görevi layıkıyla yapabileceğine inanıyor ve kendisine başarılar diliyorum.” dedi.

Gelecek Partisi Trabzon Gençlik Kolları İl Başkanı Sinan Yıldırım ise şu ifadeleri kullandı;

"2015 yılında Kaşüstü Mahallesi gençlik kolları başkanı olarak AK Parti’de aktif siyasete başladım. 2017 yılında Yomra Gençlik kollarında Başkan yardımcılığı görevinde bulundum. 2018-2019 yıllarında il teşkilat başkan yardımcılığı görevinde bulundum. Siyasi hayatım boyunca bireysel hiçbir menfaat gözetmeksizin her zaman davam ve inandığım değerler uğruna mücadele ettim. Ülkemizin son yıllarda içinde bulunduğu durum, davam ve inandığım değerler ile ülke yöneticilerimiz arasında uygulama farklılıkları, siyasi mücadelemizde yanlış giden bir şeylerin olduğunu bana ve arkadaşlarıma gösterdi. Bu bağlamda Türkiye Cumhuriyetinin seçilmiş son Başbakanı olan Ahmet Davutoğlu hocamızın kurduğu Gelecek Partisi’nde ülkemizin aydınlık geleceğini ve inandığımız asil değerleri gördüm. Ben ve arkadaşlarım, hocamızın bize çizdiği ilke ve esaslar çerçevesinde, aktif siyasi hayatımızı Gelecek Partisi’nde devam ettirme kararı aldık. Beni bu asil göreve layık gören kıymetli il başkanıma hürmetlerimi sunuyor, bu asil millete ve Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu hocamıza layık olabilmek için gayretle çalışacağımızı beyan ediyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” 

Gelecek Partisi Trabzon'da yeni atama

Gelecek Partisi Trabzon'da yeni atama

Gelecek Partisi Trabzon'da yeni atama


Yorumlar (3)
ibraam 2 yıl önce
tiplere bak.. bunlarmı memleketin geleceği.?
Kaşüstü gençlik 2 yıl önce
Kaşüstü gençlik olarak yolun yolumuzdur abim sonuna kadar destek iniz arkandayız
Ahmet 2 yıl önce
Ne geleceği,ne olduklarını AKP zamanında gördük.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@