banner526

banner535

Erdoğan'ın şaibe iddiasına İmamoğlu'ndan yanıt!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, şaibe iddialarına ilişkin açıklamalarda bulundu

Siyaset 04.05.2019, 16:50 04.05.2019, 16:56
Erdoğan'ın şaibe iddiasına İmamoğlu'ndan yanıt!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kadıköy'de konuştu. İmamoğlu, "İstanbul'da meclis üyesi oyunu bize verdiler bu yüzden çoğunluğuz' diyorlar. Aynı sandığa atılan oyda, büyükşehir belediye başkanlığı oylamasında şaibe var diyorlar. Buna kargalar bile güler. Karga var mı burada? Gülme sesini duydum karganın" dedi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun konuşmasından öne çıkan kısımlar şu şekilde:

"İSTANBUL EN GÜZEL BAYRAMINI YAŞAYACAK"

İstanbul son yıllarda gördüğü en güzel ramazan bayramını yaşayacak. İstanbul bu milletin bir araya gelişinin, ayağına kalkışının 100. yılında 19 Mayıs'ta Atasını anacak. Dolayısıyla yanıltılanlara sesleniyorum. Artık yanılmayın. Bu millet kararını vermiştir. 16 milyon insanımızı kucaklamaya geldik.

İnsanına lütuf buyuran değil görevini yapan belediye başkanı olacağım.

"EN DEMOKRAT BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIM"

Bütün bu politikalarımızı faaliyetlerimizi İstanbul'da en güzel şekilde hayata geçireceğiz. Şeffaf olacağız. İstanbul meclisimizi açığa çıkardık. Neymiş İBB meclisinde çoğunluktalarmış. İstanbulun çoğunluğu halk, vatandaş.

Biz kimseden talimat almayız. 16 milyon insandan alırız. Dolayısıyla şeffaflığa devam edeceğiz. Katılımcı demokrasiyi göstereceğiz. İstanbul'un gelmiş geçmiş en demokrat belediye başkanı olacağım göreceksiniz.

"ÇAMLICA CAMİİ'NE DAVET ETMEDİLER"

Efendim beni Çamlıca Camii'nin açılışına davet etmediler. biz bu memlekete bizi yönetsin diye insanlar seçiyoruz. Biz bu şehirlere bizin işlerimizi yoluna koysunlar Kimse kendi cebinden bu şehirlere ve ülkeye yatırım yapmıyor. Her açılış bizim açılışımızdır.

ŞAİBE YANITI

Pazartesi gününe atılmış YSK süreci var. Diyorlar ki bu millet İstanbul'da bize oy verdi belediye başkanlarımızı seçti diyorlar. 'İstanbul'da meclis üyesi oyunu bize verdiler bu yüzden çoğunluğuz' diyorlar. Aynı sandığa atılan oyda, büyükşehir belediye başkanlığı oylamasında şaibe var diyorlar. Buna kargalar bile güler. Karga var mı burada? Gülme sesini duydum karganın.

Erdoğan'dan flaş İstanbul açıklaması! "Burada şaibe var"


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (18)
Kazim 1 yıl önce
Sayın imamoglu bir ataturku sevdim birde seni.trabzonlyda değilim.
İbraam 1 yıl önce
La cevap verme böyle deli zırvakarına. Ona de artık cami duvarından uzak dursun, bu millet yıllardır demokrasinin linç edilmesine göz yumdu artık yeter. Bu iş onu götürür..
Davut kazancı 1 yıl önce
Trabzonun iftiharı,gururu,imamoğlu,boş boş konuşup dursunlar,Sen milletin secdiği İstanbul büyükşehir Başkanısın,nokta.
adnan 1 yıl önce
ya tayyip ulke batmis sen bunun hesabini ver koltukta kim oturmus bu halki cok ilgilendirmez milet ac dolar ucmus abd ye demedigin yok para istemeye damat abd de bune 2kili oyyun bunu anlat batti ulke sizinle
nuri 1 yıl önce
tebrikler imamoğlu bükemediğin eli sıkacaksın sayın reis
osman 1 yıl önce
soru şu ak parti neden ıısrarla istanbulda şeçimlerin yenilenmesini ister az farkla kaybettiği veya ankara antalya adana mersin vs itiraz etmez
Orhan yetim 1 yıl önce
Dünya tarafsız Cumhurbaşkanı görsün,Allah Türk milletine sabır versin,zihniyeti akparti bu
Nuri cebiroglu 1 yıl önce
Tamam tüm istanbul i iptal edilsin olmadi maltepe kadikoy atasehir edilsin olmaz ben alana kadar sayalim sayildi ilcede yok ama ayni sandikta büyuksehirde var kargalar bile gulmez buna.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@