banner441

Erdoğan'dan Fox TV muhabirine tepki!

ABD ziyareti öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Arifiye'deki tank palet fabrikasının gizli kararnameyle satıldığı iddiasını soran FOX TV muhabirini eleştirdi. Erdoğan, "Fox TV'yi yalan medya olmaktan çıkarın bir defa dürüst olun." dedi.

Siyaset 21.09.2019, 14:26 21.09.2019, 14:30

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, New York'a hareketi öncesi gündeme ilişkin konularda açıklamalarda bulundu.

Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Arifiye'deki tank palet fabrikasının gizli kararnameyle satıldığı iddiasını soran FOX TV muhabirini Kılıçdaroğlu'nun yalanlarına sarılmakla eleştirdi.

İşte Erdoğan'ın o açıklaması:

"BUNU İSPAT ETMELİ"

"Fox TV'yi bir yalan medya olmaktan çıkarın. Bir defa dürüst olun. Kılıçdaroğlu hayatını yalan üzerine kuran bir siyasidir. Türkiye Cumhurbaşkanı buranın satılma gibi bir durumu olmadığını söylüyor. Kılıçdaroğlu önce Arifiye satılmış mı satılmamış mı bunu ispat etmeli. Burası kira ile bu gruba verilmiştir. 25 yıl süreyle buraya kiralanmıştır. Biz bir işi yaptığımız zaman ülkemiz ne kazanır ona bakarız. Buradan ne işçi ne memur çıkarılmıştır. Acaba bu yalan bana ne getirir diye düşünüyor. Bu zat belediye başkanlarıyla yaptığı toplantıda kimse çıkarılmayacak çıkarılma olursa bana gelsinler demedi mi? Tüm belediyelerde işçiler kapıya konuluyor. Bunlarla ilgili Fox haber yapıyor mu? Emekçilerin yanında duruyor mu? Bu yayın politikasını Fox'un değiştirmesi lazım. Partimin sözcüsü Kılıçdaroğlu'na yanıtı verdi ama aynı yerde tökezleyip duruyor."


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
Selahattin Büyük kara 5 ay önce
A heper kibi yalama olun
kAAN DOBRA 5 ay önce
HEE Bİ SEN DOĞRUSUN. BUNCA YALANINA RAĞMEN HALEN NASIL ORDASIN ANLAMIYORUM. YOK TABİ ÖZÜR DİLERİM ÖYLE YA SİZİN YALANCI NAMAZ KILIYORDU DEĞİLMİ....ÖTEKİSİ CHP Lİ OLUNCAS BU TARAFTAKİ NE YAPSA MÜBAH. TERÖRDE SİYASETTE DÜN YAPTIKLARIN BELLİ AMA BU MİLLET GÖRMEZDEN GELİYOR. AMA YİNEDE HELAL OLSUN BU KADAR İNSANI PEŞİNDEN KOŞTURUYORSUN YA HELAL OLSUN. AMA BU MİLLETİ SUSMAK KURTARMAYACAK.
Ahmet ertuğral 5 ay önce
Hicbirzaman küçükler büyükleri çekemez kafaları basmaz yabilanida kabullenmez zekası bu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@