Erdoğan: Bağdadi'nin öldürülmesi dönüm noktası

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bağdadi açıklaması

Siyaset 27.10.2019, 19:33
Erdoğan: Bağdadi'nin öldürülmesi dönüm noktası

Cumhurbaşkanı Erdoğan "DEAŞ elebaşının öldürülmesi, terörizmle ortak mücadelemizde bir dönüm noktasıdır. Türkiye, geçmişte olduğu gibi, terörle mücadele çabalarını desteklemeye devam edecek" açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, terör örgütü DEAŞ lideri Bağdadi'nin öldürülmesine ilişkin ilk açıklamayı yaptı.

"BAĞDADİ'NİN ÖLDÜRÜLMESİ DÖNÜM NOKTASIDIR"

Sosyal medya hesabı Twitter'dan İngilizce paylaşımda bulunan Erdoğan, "DEAŞ elebaşının öldürülmesi terörizmle ortak mücadelemizde bir dönüm noktası teşkil etmektedir. DEAŞ, PKK/YPG ve diğer terör örgütleriyle mücadelede en ağır bedeli ödeyen Türkiye, bu gelişmeyi memnuniyetle karşılıyor. İttifak ruhu çerçevesinde terörizme karşı kararlı bir mücadelenin tüm insanlığa barış getireceğine eminim." ifadelerini kullandı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
DuRsUnTeMeL 2 yıl önce
Hadi iyisiniz fenerbahçeliler kupamızı çaldınız tayyip sizi koruma altına aldı sene 2010-11...TrabzonSpor bu sene güzel bir kadro kurdu şampiyonluğun en büyük adayı yalakalar hemen iş başında tayyip ağa dün yüksek divan kurulu üyeliği için plaketini Ali Koçtan aldı reis fenerbahçe aşkıyla yanıp tutuşuyor bu sene şampiyonsunuz. TrabzonSporun hakkını gasp eden hainler kahrolsun.
KAAN 2 yıl önce
Hani kızgın cocukdular!
Lok seviyordunuz!
Mal varliginizi ABD sorgularız diyince yelkenleri suya indirdiniz.
Katil ve Cahil sürüsünün bası gebertildi.
Ercan 2 yıl önce
Kaan efendi. Sen tarihi Sosyal medyadan öğreniyorsun galiba. Daeşi kim kurdu sence? Biraz düşün öyle söyle. Dünyada terör ve gösteri olan her yerde kimin At koşturduğunu görebilsen belki Uyanmaya başlarsın
KAAN 2 yıl önce
Ercan Bey!
Hikmetyarin dizinin dibine kim oturuyordu?
Ahmet Davutoglunun yalancisiyiz.sürekli dış mihraklar falan filan...yahu birkezde Özelestiri yapın biz neyi yanlış yapıyoruz diye.
Ercan 2 yıl önce
Hayatım hep özeleştiri ile geçti. Evet..Bir sürü yanlış yaptık. Hem de en az 200 yıldır pek çok yanlış yaptık. Son yıllarda da yaptık..Ama tarih sana sunulduğundan çok farklı gerçekler taşır. Düşmanlık zamanı değil. Düşmanı tanı ve ona göre hareket et.
yilmaz Topal 2 yıl önce
Kimin terorist kimin dost oldugu belli degil . Karmakarisik bir durum var
? 2 yıl önce
hiçde öyle bir durum yok....herkes aynı tarafta :))) bakma oyunlara....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@