banner491

Erdoğan: Bağdadi'nin öldürülmesi dönüm noktası

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bağdadi açıklaması

Erdoğan: Bağdadi'nin öldürülmesi dönüm noktası
banner492
banner432

Cumhurbaşkanı Erdoğan "DEAŞ elebaşının öldürülmesi, terörizmle ortak mücadelemizde bir dönüm noktasıdır. Türkiye, geçmişte olduğu gibi, terörle mücadele çabalarını desteklemeye devam edecek" açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, terör örgütü DEAŞ lideri Bağdadi'nin öldürülmesine ilişkin ilk açıklamayı yaptı.

"BAĞDADİ'NİN ÖLDÜRÜLMESİ DÖNÜM NOKTASIDIR"

Sosyal medya hesabı Twitter'dan İngilizce paylaşımda bulunan Erdoğan, "DEAŞ elebaşının öldürülmesi terörizmle ortak mücadelemizde bir dönüm noktası teşkil etmektedir. DEAŞ, PKK/YPG ve diğer terör örgütleriyle mücadelede en ağır bedeli ödeyen Türkiye, bu gelişmeyi memnuniyetle karşılıyor. İttifak ruhu çerçevesinde terörizme karşı kararlı bir mücadelenin tüm insanlığa barış getireceğine eminim." ifadelerini kullandı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 3 hafta Önce

Hadi iyisiniz fenerbahçeliler kupamızı çaldınız tayyip sizi koruma altına aldı sene 2010-11...TrabzonSpor bu sene güzel bir kadro kurdu şampiyonluğun en büyük adayı yalakalar hemen iş başında tayyip ağa dün yüksek divan kurulu üyeliği için plaketini Ali Koçtan aldı reis fenerbahçe aşkıyla yanıp tutuşuyor bu sene şampiyonsunuz. TrabzonSporun hakkını gasp eden hainler kahrolsun.

KAAN
KAAN - 3 hafta Önce

Hani kızgın cocukdular!
Lok seviyordunuz!
Mal varliginizi ABD sorgularız diyince yelkenleri suya indirdiniz.
Katil ve Cahil sürüsünün bası gebertildi.

Ercan
Ercan @KAAN - 3 hafta Önce

Kaan efendi. Sen tarihi Sosyal medyadan öğreniyorsun galiba. Daeşi kim kurdu sence? Biraz düşün öyle söyle. Dünyada terör ve gösteri olan her yerde kimin At koşturduğunu görebilsen belki Uyanmaya başlarsın

KAAN
KAAN - 3 hafta Önce

Ercan Bey!
Hikmetyarin dizinin dibine kim oturuyordu?
Ahmet Davutoglunun yalancisiyiz.sürekli dış mihraklar falan filan...yahu birkezde Özelestiri yapın biz neyi yanlış yapıyoruz diye.

Ercan
Ercan @KAAN - 2 hafta Önce

Hayatım hep özeleştiri ile geçti. Evet..Bir sürü yanlış yaptık. Hem de en az 200 yıldır pek çok yanlış yaptık. Son yıllarda da yaptık..Ama tarih sana sunulduğundan çok farklı gerçekler taşır. Düşmanlık zamanı değil. Düşmanı tanı ve ona göre hareket et.

yilmaz Topal
yilmaz Topal - 3 hafta Önce

Kimin terorist kimin dost oldugu belli degil . Karmakarisik bir durum var

?
? @yilmaz Topal - 2 hafta Önce

hiçde öyle bir durum yok....herkes aynı tarafta :))) bakma oyunlara....

banner441

banner472