banner526

banner533

banner513

Erbakan'ın oğlu parti kuruyor

Yeni bir parti daha geliyor

Siyaset 29.10.2017, 23:39
Erbakan'ın oğlu parti kuruyor

Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan, parti kuracağını duyurdu.Erbakan Vakfınca, eski Başbakan ve Milli Görüş Lideri Necmettin Erbakan'ın doğumunun 91'inci yılı dolayısıyla Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda "Büyük Gençlik Buluşması" düzenlendiFatih Erbakan yaptığı konuşmada, güçlü bir Türkiye ve İslam birliğinin kurulabilmesi için yola çıktıklarını belirterek, adil bir dünya kurulmasının Milli Görüş ile mümkün olacağını söyledi.

Babası Necmettin Erbakan'ın siyasi mücadelesinden hiçbir zaman vazgeçmeyen, aldanmayan ve aldatmayan bir lider olduğunu ifade eden Erbakan, sözlerini şöyle sürdürdü: 

"Kurmuş olduğu Milli Görüş partilerinden bir tanesi kapatıldığı zaman Erbakan Hoca'mıza 'Hocam şimdi ne yapacağız?' derler. Erbakan Hoca'mız meşhur tarihi cevabında, 'Yapacağımız şey çok açıktır. Nasıl ki abdestimiz bozulduğunda yeniden abdest alıyorsak şimdi de aynısını yapacağız. Yeni partimizi kurarak abdestimizi tazeleyeceğiz.' demiştir. Aynı şekilde biz de abdestimiz bozuldu diye farz namazı terk edecek değiliz. Biz de Erbakan Hoca'mız gibi abdestimizi tazeleyeceğiz, kaldığımız yerden devam edeceğiz."

'İLK VAKİT NAMAZINDAN ÖNCE...'

Erbakan, Anadolu'yu yeniden karış karış, köy köy, ilçe ilçe dolaşacaklarını belirterek, "Yeniden milletimize gideceğiz ve milletimizden söz hakkımızı alacağız. Çünkü milletimiz ve İslam alemi adına söyleyecek çok sözümüz, yapacak çok işimiz, atacak çok adımlarımız var." dedi. 

"Akıllarda, 'Abdestinizi ne zaman tazeleyeceksiniz' sorusunun belirebileceğini" dile getiren Erbakan, "Bundan sonraki ilk vakit namazından önce abdestimizi tazelemiş olacağız." şeklinde konuştu. 

Siyonist kuruluş ve vakıflarla mücadele etmek yerine Erbakan Vakfı ile uğraşanlar olduğunu savunan Erbakan, "Erbakan Vakfı’na kafayı takanlarla daha fazla kaybedecek vaktimiz yoktur. Ellerinde tuttukları Milli Görüş markasının patenti dışında Milli Görüş adına söyleyecek ve yapacak bir şeyleri kalmamış olanlarla daha fazla vakit kaybetme lüksümüz yoktur" ifadelerini kullandı.
 
Yorumlar (8)
reis 3 yıl önce
fatihcim çok pişman olacaksın
saadete geri dön verilen vazifeleri yerine getir
gurur, kibir insanı felakete götürür.
Süleyman Özmen 3 yıl önce
Dikkat ette sende Muhsin Yazıcıoğlu gibi suikaste kurban gitme dünya siyaseti ve üst akıl yeni bir AK Parti ve yeni bir İslamcı lider ortaya çıkmasına müsade etmeyebilir, sonuçta dünyayı Yahudi üst aklı yönetiyor
Yusuf 3 yıl önce
Senin ihanetlerine alıştık ama şu testisi su yolunda
Hiç ama hiç Şansı yok.Sıfır 3 yıl önce
Meymenetsiz Babasında hiç olmasa bilgi ve haddini bilme vardı.Antipatik bir görüntüsü var boşuna milleti yormayın
Trabzon 3 yıl önce
Akparti lider ayarlı bir uyduruk parti.Erdoğan dan sonra Anap veye Doğruyol gibi dağılır gider.beş altı yıl sonra iki parti kalır CHP ve Saadet partileri
TSOF 3 yıl önce
SAADET RAYINDAN ÇIKTI. SEN AK PARTİYE GİR. MİLLETİNE HİZMET ET. EĞER KABİLİYETLİYSEN REİSİN YERİNE ZAMANI GELİNCE GEÇERSİN.
Yusuf 3 yıl önce
Çok merak ediyorum parti kurana devlet para desteği olmasa bunlar parti kurarmı
Mustafa 3 yıl önce
Yalı davasi bitti herhalde.su an sana ses cikarmayanlar sirf hocanin hurmetine ses cikarmiyo

Gelişmelerden Haberdar Olun

@