banner555

Devlet Bahçeli: Kimse İçişleri Bakanı'nın boynuna tasma geçiremez!

Devlet Bahçeli gündeme dair açıklamalarda bulundu

Siyaset 25.05.2021, 11:50
Devlet Bahçeli: Kimse İçişleri Bakanı'nın boynuna tasma geçiremez!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar:

Dünyanın gözü her zaman üzerimizdedir, her dönemde tüm hakikatler bize çevrilmiştir. Maruz kaldığımız muhtelif sorun başlıklarını ele alırken, tarih şuurunun rehberliğiyle kararlarımızı somutlandırmalıyız. Her zaman resmin büyüğünü görmeye odaklanmalıyız.

Tutarlı olacaksak başkaca bir seçenek olmadığını bilmeliyiz. Bugüne kadar akıntıya kapılıp onun bunun dolduruşuna gelerek siyaset yapmadık. Dibi görünmeyen sulardan su içmedik, korkuya hiç rehin düşmedik. Türkiye'yi yakın markaja alarak karanlık operasyonlara hedef yapmak için ellerini ovuşturanlara taviz veremeyiz. Tam tersi olursa milletin yüzüne bakamayız.

"HERKESİ UYARIYORUM, HEDEF TÜRKİYE'DİR"

Telaşa kapılmadan, daha soğukkanlı davranmak mecburiyetindeyiz. Türkiye'nin çevresindeki sinsi kuşatma sertleşmektedir. Asıl mesele gündemi işgal eden iddiaların hem taraftarlarından hem de cesametinden çok daha ötesidir. Yerli ve yabancı mihraklar tacizlerine, şer kampanyalarına hız vermişlerdir. Herkesi uyarıyorum; hedef Türkiye'dir. Bir tezgah kurulmuştur.

Türkiye'nin üzerine gölge düşmesi, siyasi ve hukuki çözülme yaşaması konusunda alçak bir rekabet maalesef devrededir. Amaç Türkiye'nin itibarını lekelemektir.  Amaç Türkiye'nin mukavemetini kırarak her türlü müdahaleye açık hale getirmektir. 6 ay içinde başka bir Türkiye'nin görüleceğini söyleyen Kılıçdaroğlu kaosun bekçisi konumundadır.

MERAL AKŞENER'E TEPKİ

Asıl bizi düşündüren İP'in Başkanı tarafından üstlenilen provokatörlük rolüdür. Geçen haftaki grup konuşmasında Sayın Cumhurbaşkanı'nı katil Netanyahu'ya benzeten ve siyonizme gülücükler saçan bu şahsın, birkaç gün sonra Rize'yi ziyaret ederek müessif olaylara sebebiyet vermesi çok yönlü incelenmeli ve mercek altına yatırılmalıdır.

İP Başkanı'nın bile bile sanki toplumsal huzurluğun fitilini tutuşturmak için Rize'ye gitmesi yalnızca öngörüsüzlükle izah edilemez. Bu şahsın, Netanyahu benzetmesinden sonra Rize'ye ziyareti baştan ayağa planlıdır. 

Esnaf geziyorum diyenler esnafa tekme tokat musallat olmalıdır. İP'in Başkanı ateşle oynamıştır. 1959 Uşak olaylarında oluğu gibi şiddet olaylarının ilk halkası olması için ortaya çıkarılmıştır.

 AA muhabirinin ısmarlama sorusu birden bire gündeme oturmuştur. Viranşehir Savcısı'nın durumu da bir başka üzerinde durulması gereken muammalı durumdur. Şaibeli olaylar üst üste çakışmış, biri biterken diğeri başlamıştır.

PKK'NIN MAKET UÇAKLI SALDIRILARI

PKK, YPG'ye eğitim ve silah desteği veren ülkeler çok tanıdıktır. Alayı dost ve müttefiklikten bahsederler ancak dürüst değillerdir, utanmaları yoktur. Yüzlerine bakınca ar damarlarının çatladığını hemen görürsünüz. Suriye'deki terör kamplarında ne arıyorsunuz? diye sorsanız iblisi bile hayrete düşürecek bahaneleri öne sürerler. Petrol kokusu aldılar mı kan kokusu almış köpek balığına dönerler.

"BİZ HER ŞEYİN FARKINDAYIZ"

Türkiye haksızlıklara karşıdır, adaletsizliklerin karşısındadır. Küresel emperyalizmin tam olarak karşı kutbundadır. Terörle mücadelede kahramanca devam ederken, bu mücadelenin içinde yer alan asker ve devlet adamlarını itibarsızlaştırma çalışmaları hain bir amaç taşır. Biz her şeyin farkındayız. Şirret kampanyayı görüyor ve takip ediyoruz. Türkiye'nin önünü kesmek için yarış halinde olanlar el ele vermişler, yıkım ittifakının potasında birleşmişlerdir. Tekraren uyarıyorum, oyun büyüktür, oyun kirlidir, çok boyutlu ve çok aktörlüdür. Libya'daki varlığımızın rövanşını almak istiyorlar. Doğu Akdeniz'deki tavizsiz duruşumuzdan korkuyorlar. Bölücü terör örgütü PKK'ya dünyayı zindan etmemizden dolayı üstümüze geliyorlar.

Boyun eğmediğimiz için, al bayrağın solmasına müsaade etmediğimiz için deliye dönüyorlar. Terörist elebaşları Sofi Nurettin ile Aydın Şimşek'i gömdük ya, işte bunu hazmedemiyorlar.

104 emekli amirale bildiri yayınlattılar kimse yemedi... Cumhur İttifakı'nı karalayın, Türkiye'yi kötüleyin diye işbirlikçilerine tembihte bulundular, küçük bir azınlık dışında inanan çıkmadı. Çabalar boşuna, hevesler beyhudedir. Türkiye sömürge devleti, karpuz cumhuriyeti, aşiretler koalisyonu değildir. Hiçbir zaman da olmamış ve olamayacaktır. Bir suç varsa, suçluların delil ve belgelerle tespiti yapıldıysa adres bağımsız Türk mahkemeleridir. 

İkazen diyorum ki, hiç kimse Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanı'nın boynuna tasma geçiremeyecek, buna kimsenin gücü yetmeyecektir.

"TÜRKİYE'NİN GÜNDEMİ VİDEO KAYITLARLA REHİN ALINAMAZ"

Herkes yerini yurdunu bilmek zorundadır. Herkes ağzından çıkanlara dikkat etmekle mükelleftir. Türkiye'nin gündemi video kayıtlarla rehin alınamaz, sosyal medya iftiraları ile ele geçirilemez. Sayın Binali Yıldırım'ı evladıyla birlikte töhmet altında bırakmak, uyuşturucu ticareti ile ilişkilendirmek müfteriliktir. Tarafsız kalmak destek vermektir, kimsenin hakkı yok. Konu devletimizin saygınlığı ve bekasıdır.

Biden lobisinin zehir saçan lobileri Türkiye Cumhuriyeti'ni düşüremeyecektir. İhanete teşne olanların bu gerçeği akıllarından çıkarmaması tavsiyemdir. Türkiye'yi düğümleyip seçime veya başka arayışlara zorlamak demokrasi düşmanlığının yansımasıdır. Türkiye bir hukuk devletidir. 

Türkiye sokakta bulunmadı, harita üzerinde kurulmadı. Bağımsızlık hediye alınmadı, sınırlarımız icazetle çizilmedi, varsa kendine güvenen çıksın karşımıza... Eğer devletimizi, eğer milletimizin tarihi haklarını can pahasına savunamazsak bu beden hepimize haram olsun.

Hiç kimse hayal peşinde koşmamalı, içinden geçtiğimiz dönemde herkesin sağduyunun rehberinde hareket etmesi, toplumsal huzurun korunması hususunda sorumlu davranması tarihi bir görevdir. biz hükümetimizin yanındayız. 7 düvelin karşısındayız çünkü biz Cumhur İttifakı'yız. Hep birlikte Türkiye'yiz.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşu farklılaşma üzerine değil kucaklaşma üzerine şekillenmiş, mutabakat sağlanarak yeni devletin dayanakları tesis edilmiştir. Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (35)
Hüseyin 3 hafta önce
Sende boş adamsın sende ülke yönetecek vasıf yok hepiniz mafya ile yatıp kalkıyorsunuz
Said 3 hafta önce
Kimdir boş adam. Mafya terör çete hepsinin kafasını ezmeden önceki son çırpınmaları. Peker ve onungibilerin içte ve dışdaki ağababalarını su yüzüne çıkartma operasyonu başlatan soyluya elbetteki CIA mossad gibi güçler acımasızca saldıracak. Ama kaybediyorlar.
Mantıklı 3 hafta önce
Hadi ordan, hadi ordan !! Seni Çakma Ülkücü Seni !!!
Hasan 3 hafta önce
Aynen katılıyorum. Mafyayla uğraşacağına namuslu vatandaşla uğraşırsan, sana oy vermeyeni terörist ilan edersen mafya da böyle güçlenir. İt köpek mafyanın koskoca devlet büyüğümüze diklenmesi görülmüş birşey mi???? Yazık bizi düşürdüğünüz duruma
Tonyali 3 hafta önce
siz halkın boynuna tasma geçirirken sorun yok sayın bahçeli önce ülkedeki pislikleri sorusturacak bir savcı görevlendirin bakalim söylenenler dogrumu yalanmı ama tarafsız olsun yıllardır vatandaş 1 arpa boyu ilerleyemiyor bu sene ev almak için hesaplanan bütçe seneye ev almak için yetmiyor 10 liralık arabalar 60 lira oldu ülkede sen hala atip tutuyorsun miladiniz doldu sayın bahçeli ilk seçimde by by
Yusuf yıldız 3 hafta önce
Ne dersin,Sizin bütün yaptığınız skandalın suclusu dış güçler,yemezler
İhsan Saral 3 hafta önce
Sayın Bahçeli belli ki akşam ki programı izlemeden yatıp uyumuş. Bakan bey pek çok konuya 2002'den önce diye başladı, peki 2002'den önce iktidarda olan hükümetin ortağı kimdi?
Gokhan61 3 hafta önce
Sayin saral ne guzel cevap vermissin neremlen gulecegimi sasirdim mhpnin ne hallere dusuruldugunede uzuldum
Cevahir 3 hafta önce
İleri bir tarihte sende alaattin ile aynı pozisyona düşme bak uyarıyorum seninde boynuna takarlar bak efendi benim katilim iyidir diyemezsin o iyi bu kötü olmaz bu isimlerin hepsi orğanize suçlardan çete oluşturmak cinayet ğasp tehdit haraç ğibi suçlardan defalarca ceza yatmış suçları sabit kişilerdir ha sen sevebilirsin yanında olabilirsin ama yarın işler ters ğittimide öyle idi yok böyle idi yok kandırıldık yok şy bu diye zırlamayacaksın. Siyasiler suç örpütü liderleriyle ilişki kurmaz bir arada bulunmaz nokta aynısını sen yapıyorsun bak uyarıyorum büyük sözü dinle çok örneği var yarın senide ısırırlar bak uyarıyorum
katakulli 3 hafta önce
bahceli nin oldugu yerde kirli siyaset ve mafya boldur . ulkucu arkadaslari tenzi ediyorum . hepsi boyle degil .ama bahceli beyaz toros cudur . bahceli bir ajandir ve TURK dusmanidir .
Macit 3 hafta önce
Alaattin çakıcı devletin kayıtlarında orğanize suç örpütü lideri çete olarak kayıtlı ve şu zamanda bile aynı suçtan mahkemesi var çakıcı tüm yarğılandığı davalardan da ceza almış biri ve daha dün devletin kayıtlarından alınan velğede ülkedeki orğanize suç öğütleri içinde emniyet ğenel müdürlüğünün Antalya'daki toplantısında çakıcı ğrubunun en büyük mafya ğrubu olduğu liste yayınlandı ve sen bu adamla diz dize ğöz ğöze, ziyaretin var buğün kılıçdaroğlunu şunu bunu tehdit ediyor hoşuna ğidiyor değilmi işte senin durumunda bu utan be adam utan
Sıtkı 3 hafta önce
4402 sayılı çetelerle orğanize suçlarla mücadele kanunun u akp kaldırmıştır başka söze ğerek varmı Adnan Oktar zaman alımında böyle kurtuldu şimdi çıkarlar çatıştı 2005 te dosyası yok edildi sonra ters düştü içerde bu ülke bitmiştir düzelmez
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 40 84
2. Galatasaray 40 84
3. Fenerbahçe 40 82
4. Trabzonspor 40 71
5. Sivasspor 40 65
6. Hatayspor 40 61
7. Alanyaspor 40 60
8. Karagümrük 40 60
9. Gaziantep FK 40 58
10. Göztepe 40 51
11. Konyaspor 40 50
12. Başakşehir 40 48
13. Rizespor 40 48
14. Kasımpaşa 40 46
15. Malatyaspor 40 45
16. Antalyaspor 40 44
17. Kayserispor 40 41
18. Erzurumspor 40 40
19. Ankaragücü 40 38
20. Gençlerbirliği 40 38
21. Denizlispor 40 28
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 34 70
2. Giresunspor 34 70
3. Samsunspor 34 70
4. İstanbulspor 34 64
5. Altay 34 63
6. Altınordu 34 60
7. Ankara Keçiörengücü 34 58
8. Ümraniye 34 51
9. Tuzlaspor 34 47
10. Bursaspor 34 46
11. Bandırmaspor 34 42
12. Boluspor 34 42
13. Balıkesirspor 34 35
14. Adanaspor 34 34
15. Menemenspor 34 34
16. Akhisar Bld.Spor 34 30
17. Ankaraspor 34 26
18. Eskişehirspor 34 8
Takımlar O P
1. Man City 38 86
2. M. United 38 74
3. Liverpool 38 69
4. Chelsea 38 67
5. Leicester City 38 66
6. West Ham 38 65
7. Tottenham 38 62
8. Arsenal 38 61
9. Leeds United 38 59
10. Everton 38 59
11. Aston Villa 38 55
12. Newcastle 38 45
13. Wolverhampton 38 45
14. Crystal Palace 38 44
15. Southampton 38 43
16. Brighton 38 41
17. Burnley 38 39
18. Fulham 38 28
19. West Bromwich 38 26
20. Sheffield United 38 23
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 38 86
2. Real Madrid 38 84
3. Barcelona 38 79
4. Sevilla 38 77
5. Real Sociedad 38 62
6. Real Betis 38 61
7. Villarreal 38 58
8. Celta de Vigo 38 53
9. Granada 38 46
10. Athletic Bilbao 38 46
11. Osasuna 38 44
12. Cádiz 38 44
13. Valencia 38 43
14. Levante 38 41
15. Getafe 38 38
16. Deportivo Alaves 38 38
17. Elche 38 36
18. Huesca 38 34
19. Real Valladolid 38 31
20. Eibar 38 30

Gelişmelerden Haberdar Olun

@